39 мільйонів гривень збитків: оголосили підозри працівникам лісового господарства

25.07.2022 17:32
Фото: ДБР

Державне бюро розслідувань оголосило підозри працівникам лісового господарства у Ковельському районі.

Працівники ДБР спільно з Нацполом викрили одного з керівників Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та його працівників, які у змові зі службовими особами державного підприємства «Любомльське лісове господарство» завдали шкоду державі на понад 39 млн гривень, – повідомляє сьогодні, 25 липня, Державне бюро розслідувань.

Протягом останніх трьох років, вони здійснювали лісогосподарську діяльність без висновку з оцінки впливу на довкілля, який є обов’язковим під час провадження планової діяльності.

Чотирьом фігурантам повідомлено про підозру у перевищенні влади або службових повноважень (ч. 3 ст. 365 КК України). Вирішується питання про застосування запобіжного заходу.

Їм загрожує покарання до 10 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Офісу Генерального прокурора.

Фото Державного бюро розслідувань

Поділитися:

Коментарі

  1. Не тільки ще є такий …уй Шворак районний голова і його брати на одне табло, які все це діло до турків відправили під виглядом ящиків… але як я постійно кажу усім пох… ніхто нікого навіть пальцем не торкнеться…

  2. Тойкут..пилорама на еврейському кладовищi..люди ходять до церкви ,просять допомоги у Iсуса тa його мaтерi,еврейки..Душi померлих не находять свого мicця. КОВЕЛЬ.будинок культури на еврейсьерсу клaдовищi..понцерти ,спjви танцi..душi померлих..не находять саое мiсце.Люди моляться Icусу та його матерi..Будинок мвфiонери продають. За Мiльйони..Люди,як ви думаете..як Бог дивитьсяна цi дияння..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *