Адмінреформа: найбільшою РДА на Волині буде Ковельська

07.01.2021 о 11:30 · 2 хв читання

Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою, на Волині утворили чотири нових райони. Разом із скороченням кількості районів відбудеться і скорочення кількості районних державних адміністрацій.

Заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко у своєму розпорядженні затвердив граничну чисельність працівників реорганізованих РДА, пише «ВолиньPost».

Нагадаємо, в області замість 16 райдержадміністрацій утворюють чотири: Володимир-Волинську, Камінь-Каширську, Ковельську та Луцьку.

Згідно з документом, у Володимир-Волинській РДА працюватимуть 102 людини, у Камінь-Каширській – 120, у Луцькій – 149. Найбільша гранична чисельність працівників буде у Ковельській райдержадміністрації – 189.

Варто зауважити, голів новостворених райдержадміністрацій призначатиме Президент України Володимир Зеленський за поданням Кабінету Міністрів України.

Учора, 6 січня, працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад, – розповіла Суспільному начальниця відділу регіональної політики та з питань децентралізації Волинської ОДА Ірина Лебедюк.

В місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад. Загалом в області має бути 590 працівників. До Нового року – було 1184

– каже Ірина Лебедюк

До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X