Аферисти у Ковелі: магазин отримує гроші за товар, але його не поставляє

19.10.2022 19:00

Уже не вперше ковельчани скаржаться на роботу приватників, які у Ковелі на вулиці Сагайдачного мають магазин і начебто продають вікна та двері. Втім, покупці платять десятки тисяч гривень, але товару не можуть добитися тижнями, а хтось – навіть місяцями. Після обіцянок від власниці все закінчується тим, що людям просто повертають гроші.

Про останній випадок, пов’язаний з аферистами, повідомила учора, 18 жовтня, у Фейсбуці мешканка міста Вікторія Б.. За її словами, ця справа має набути розголосу, щоб більше люди не потрапляли у такі ситуації.

Замовили міжкімнатні двері 5 вересня у магазині «Галерея вікон та дверей», який знаходиться за адресою Сагайдачного, 15 у Ковелі.

Двері повинні були бути доставлені протягом 2-х тижнів. Ми оплатили аванс у розмірі 17 000 грн.

Через два тижні зателефонували до власниці і у відповідь кожного дня чули брехню: «очікуємо доставку на сьогодні», «двері в дорозі», «очікую накладну від хлопців, щоб перевірити, чи є ваше замовлення». Жодного разу нас не поінформували про затримку замовлення. Обіцянки продовжувались до 7 жовтня. В цей день ми приїхали у магазин із запитаннями про двері, на що отримали відповідь, що їх не буде взагалі (затримка на виробництві і т.д.).

Власниця запропонувала гроші, або вибрати інші двері, які точно будуть за тиждень. Нам дуже залежало на дверях, тому ми обрали інші. Минув тиждень, ми зателефонували і отримали відповідь, що двері вже в дорозі до Ковеля і будуть пізно ввечері («в понеділок очікуйте доставку»). Понеділок 17 жовтня, дана особа, а саме Редькович Ольга, сама не телефонує, а три рази телефонуємо ми із запитаннями про доставку. Вона пообіцяла доставку між 17:00-18:00, навіть не поцікавившись адресою доставки.

Так, як в квартирі відбувається ремонт і ніхто постійно там не перебуває, хлопці спеціально приїхали і прочекали доставку більше 2-х годин. Звісно ж ніхто не приїхав і навіть не зателефонував. Після чого пані Ольга не піднімала слухавку на протязі усього вечора. У вівторок ця особа після погроз поліцією і судом визнала, що двері вона взагалі не замовляла! Гроші швидко повернула, але час, на жаль, не повернути. Півтора місяця ми прочекали на неіснуюче замовлення!!!! На щастя, наш період очікування дверей був набагато коротший ніж у інших клієнтів цього продавця (два-шість місяців).

Тому, замовляючи двері, будьте обережні і шукайте відгуки про фірму!!

– йдеться у дописі

Після допису ковельчанки у Фейсбуці з «Ковель media» зв’язався мешканець міста, який потрапив у схожу ситуацію, але просив не вказувати своє ім’я та прізвище. Він заплатив майже 85 тисяч гривень. З лютого по липень 2022 року Ольга Редькович запевняла його такими ж самими обіцянками. Гроші чоловікові вдалося повернути лише після того, як він пригрозив аферистці судовим позовом.

Заправляє усім у магазині Ольга Редькович, мешканка смт Стара Вижівка Ковельського району, керівниця старовижівського представництва Фонду народного депутата України Ігоря Палиці «Тільки разом». Офіційно вона припинила діяльність фізичної особи підприємця 10 квітня 2022 року.

Керівниця старовижівського представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ольга Редькович

Однак підприємництво зареєструвала її донька – Редькович Вікторія Олександрівна, вчорашня студентка одного з вишів Волині.

Як зазначає сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, підприємиця Вікторія Редькович є учасницею і переможницею у 19 тендерах на загальну суму 585 225,40 грн.

Підприємиця Вікторія Редькович

Найбільше договорів – тринадцять – вона підписала з ремонтним житлово-комунальним підприємством №1 м. Ковеля – на суму 160 225,40 грн. Комунальники купували пиломатеріали, щебінь, пісок та інше.

Укладено також договір на продаж Заболоттівській селищній раді 555 тонн щебеню за 300 000 грн. Чотири договори підписано із комунальним підприємством «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» у місті Ковелі – на 113 200,00 грн за 15 металопластикових дверей, один договір із Старовижівським професійним ліцеєм – на 11 800,00 грн за 20 тонн відсіву для облаштування укриття.

Наскільки чесно відпрацювала Вікторія Редькович понад півмільйона бюджетних грошей по договорах із комунальними закладами – питання уже до контролюючих та правоохоронних органів.

Поділитися:

Коментарі

 1. Нас теж ця аферюга дурила, замовляли вікна в неї, то були відмазки що на заводі чогось не вистачає, то наше замовлення на іншу доставку попало, то вже їде в Ковель, то вже сьогодні має бути, то знову їде в Ковель і чомусь об’їжджає місто стороною, то на монтажників спихала вину, ніби це через них затримка, то потім з грошима так само лапшу вішала, щоб в неї ліміти і не може зняти.. ледве вибили гроші назад. Вони ще той магазин свій літом на ОЛХ виставляли, хотіли продати. А її дочка, на якій той ФОП зареєстровано, продає машини на авто ріа. Напевно, куплені за кошти клієнтів з магазину. Треба зробити її відомою на весь Ковель і на її село, щоб люди були обережні!

 2. Та сама історія була!!!!пригрозивши прокуратурою віддала гроші з процентами.Її потрібно провчити!!!!

  1. А набрати товару в магазинах під чесне слово знайомих і віддавати кошти за одяг місяцями ?

 3. Їй все зходить з рук,бо пов’язана з Палицею.де державні гроші крутяться там і вона…

 4. Аферюга рідкісна. Ніби, з віком мала б набратись мудрості. Не “напала” ще на клієнта, щоб добре “провчив”…

  1. А все тому, що люди в більшості своїй не орієнтуються в правовій галузі

 5. В мене сусідка теж попалася на їх “порядність”,люди безвідповідальні і нечесні

 6. а я в іншому магазині замовляла двері і в іншому місці також сроки не виконують і також переносять уже півтора місяці …. перед цим з плиткою мала такі проблеми , чекала довго а привезли побиту….

  1. Ви розумієте що вона призналась що навіть їх не замовляла????а використовувала гроші різних людей у своїх цілях !!!!!!!

 7. а мені завдаток в іншому магазині не повертають, кажуть договору немає а на накладній термінів ….

 8. ОТ ПРИЙШОВ ЧАС РОЗБИРАТИСЯ ХТО ДЕКЛАРУЄ КОШТИ І ЩО ДЕКЛАРУЄ … ЗА ЯКІ ГРОШІ ЛЮДИ КРАРТИРИ КУПУЮТЬ І РЕМОНТИ РОБЛЯТЬ. ЧИ ЗАПЛАТИЛИ ПОДАТКИ І ЧИ ВСІ СПЛАЧУЮТЬ ДОБРОСОВІСНО ПОДАТКИ . БО ГЛЯНЕШ УСІ ЩОСЬ РОБЛЯТЬ І ЗАРОБЛЯЮТЬ А НІХТО НІДЕ НЕ РОБИТЬ … ЗАРОБИЛИ – ПОДАТКИ НЕ СПЛАТИЛИ ….

 9. Потрібно робити самосуд,діла більше не буде палити нахуй хати,що б втікали як миші 😡тільки самосуд допоможе в усьому і в усій Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *