Автошлях М-07: у розпалі роботи між селами Довгоноси та Старі Кошари

04.06.2021 о 10:22 · 2 хв читання

Автодорога М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) є однією із найважливіших транспортних артерій Волинської області. Цей автошлях суміщається з транспортним коридором Балтійське море – Чорне море, є частиною міжнародної автомагістралі Е373 і забезпечує рух транзитного транспорту на міжнародний пункт пропуску «Ягодин» (Україна) – «Дорогуськ» (Республіка Польща).

У межах Волині пролягає 158,4 км дороги М-07, з яких 62 км протяжність напрямку Ковель – Ягодин. Цю ділянку з найвищою інтенсивністю руху планується в найближчі роки довести до параметрів І категорії, тобто забезпечити курсування транспорту двома проїздами, кожен з яких матиме дві смуги руху в одному напрямку, – повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

На сьогодні маємо 35 км автошляху М-07 у І-й категорії, у планах 2021 року – реконструкція ще 7 км «варшавки» на двох ділянках Ковельщини.

На одній з них роботи вже в розпалі. Дорожники подовжили існуючі водопропускні труби та працюють над зведенням земляного полотна під влаштування нового проїзду на 3-кілометровому відтинку між селами Довгоноси та Старі Кошари (на фото).

Підрядник – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Незабаром стартуватимуть роботи на ще одному цьогорічному об’єкті реконструкції – 4-кілометровій ділянці між селами Руда і Підгородне, тут працюватиме ТОВ «Автомагістраль-Південь».

На реконструкцію решти 20 км дороги М-07 на відрізку Ковель – Ягодин нині корегується проєктно-кошторисна документація.

Виготовляється ПКД на ремонт понад 18 км дороги М-07 на під’їзді до КПП «Ягодин», яку до параметрів І категорії привели впродовж 2001-2007 років.

Водночас дорожники працюють над втіленням амбітного проєкту щодо будівництва двох транспортних розв’язок в різних рівнях на перетині автодоріг М-07 і Т-03-02 поблизу м. Любомля. Днями будуть укладені договори на виготовлення відповідних проєктів.

Тож за належного фінансування у найближчі роки до найпотужнішого пункту пропуску на західному кордоні України забезпечимо комфортний та безпечний проїзд.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X