Почався черговий етап будівництва автодороги біля Ковеля

Стартував черговий етап робіт з реконструкції автомобільної дороги міжнародного значення М-07 «Київ – Ковель – Ягодин» (на м. Люблін) на ділянці 447+638 – км 451+000, що пролягає між населеними пунктами Люблинець і Довгоноси Ковельського району.

Про це повідомляє облдержадміністрація з посиланням на Службу автомобільних доріг у Волинській області.

Реконструкція автомобільної дороги М-07 здійснюється в рамках реалізації на Волині президентського проєкту «Велике будівництво». Протяжність відновленої дороги більш як 3,4 кілометра.

У п’ятницю, 19 червня 2020 року, стартував черговий етап робіт – влаштування середнього шару дорожнього покриття, завтовшки 7 сантиметрів, з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші.

Роботи на об’єкті під контролем представників замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області. Напередодні працівники лабораторії з контролю якості виробництва спільно з лабораторією підрядного підприємства ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» перевірили якість раніше влаштованого нижнього шару. Було проведено контроль рівності дорожнього покриття та здійснено відбір зразків у вигляді кернів для їх подальшого випробовування.

Водночас на об’єкті реконструкції підрядник продовжує планування земполотна, а також встановлює бордюри на посадкових майданчиках та виконує інші роботи, передбачені проєктною документацією.

Окрім того, дорожники працюють й на інших ділянках волинської частини «варшавки», як в народі називають автошлях М-07. Зокрема, у Ковельському районі відновлюються деформаційні шви на шляхопроводі поблизу селища Люблинець, на ділянці неподалік села Машів, що на Любомльщині, влаштовується шар зносу дорожнього покриття типу Сларі-Сіл, а далі на автошляху в сторону міжнародного пункту-пропуску «Ягодин-Дорогуськ» проводиться ліквідація вибоїн струменевим методом.

Наразі всі ремонтні роботи, окрім ліквідації ямковості, проходять на правому проїзді дороги М-07.

На окремих ділянках проведення дорожніх робіт тимчасово змінено схему організації дорожнього руху, тож водіям варто буди уважними, обережними та відповідальними на автошляхах.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області


Вам може бути цікаво

Показали, на якому етапі будівництво автодороги біля Ковеля

Біля Ковеля ремонтують міжнародну автомагістраль

На Ковельщині триває ремонт автошляху міжнародного значення

Як на Ковельщині ремонтують міжнародний автошлях

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.