Багатоквартирний будинок для переселенців у Ковелі готують до введення в експлуатацію

09.09.2025 в 12:43 · 1 хв читання

Будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб у Ковелі на вулиці Володимира Кияна, що реалізується за підтримки ЄС у партнерстві з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), виходить на завершальний етап.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Мета проєкту – створити безпечні, комфортні та по-справжньому інклюзивні умови проживання для всіх мешканців, зокрема дітей та маломобільних груп населення. Наразі тривають фінальні процедури перед введенням будинку в експлуатацію.

Графік будівельних робіт було кориговано, аби інтегрувати оновлену проєктно-кошторисну документацію відповідно до нових державних норм «Інклюзивність будівель та споруд», що набрали чинності 1 травня 2025 року. Це рішення забезпечить вищий рівень доступності та зручності для кожного жителя.

До того ж ініційовано додаткові роботи, спрямовані на підвищення безпеки й комфорту, зокрема з благоустрою території. Завдяки цьому простір довкола багатоповерхівки стане більш затишним та функціональним.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Там можна було 3 будинки побудувати на ті кошти і заселити в три рази більше людей.Але тоді красти прийшлось менше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X