Боксер з Ковеля виборов срібну медаль на чемпіонаті України

22.10.2020 09:32

Упродовж тижня у м. Запоріжжі проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження, в якому взяли участь 274 представники 20 областей.

До збірної команди Волині ввійшли 5 спортсменів. Приємно відзначити, що серед них – ковельчанин Владислав Дудар (на фото – зліва), повідомляє Ковельська міська рада.

Наш земляк у ваговій категорії 75 кг, де 19 чоловік виборювали І-е місце, поступився у фіналі, причому з суперечливими суддівськими підрахунками, боксеру Олексію Степанову з м. Херсона (чемпіону Європи 2019 р.). Він і здобув срібну медаль – єдина нагороду для збірної Волинській області. Від організаційного комітету Владислав був нагороджений почесною грамотою та удостоєний звання кращого боксера в номінації «За волю до перемоги».

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради вітає Владислава Дудара (чемпіона та призера України 2017,2018, 2019 років серед юнаків) та тренера БК «Панчер» Миколу Потапюка з успішним виступом на чемпіонаті України та високою нагородою.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.