Ковельчанка Тетяна Коб перемогла на престижному боксерському турнірі в Чехії

09.05.2023 о 21:53 · 2 хв читання

Заслужений майстер спорту Тетяна Коб здобула перемогу на елітному боксерському турнірі «Grand Prix města Ústí nad Labem 2023», який проходив у чеському місті Усті-над-Лабем протягом 3-8 травня.

Про це повідомляє Федерація боксу Волинської області.

У змаганнях приймали участь збірні команди з Аргентини, Англії, Бразилії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Ірландії, Кореї, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Словаччини, Швеції, України, США, Уельсу.

В складі Національної збірної команди України ковельчанка Тетяна Коб виступала у ваговій категорії до 50 кг та здобула три впевнені перемоги, посівши перше місце турніру.

Золото везу додому в Україну, в рідне місто Ковель. Дякую всім, хто був поруч, дякую хто підтримував, дякую хто вболівав, дякую коханому Ромчіку, дякую рідним, друзям та близьким. Дякую своїм тренерам за підготовку – Микола Потапюк, Сергій Гордієнко, Володимирович. Дякую нашим воїнам, дякуємо вам за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість, її гідність

– пише Тетяна Коб в Інстаграмі

Вітаємо Тетяну Коб та її тренерів з чудовим результатом та бажаємо подальших перемог!

Тетяна Коб – 13-разова чемпіонка України, на Олімпійських іграх здобула 5 місце, дворазова чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка чемпіонату світу.