На волейбольному турнірі зібрали майже 35 тис. грн для волонтерського центру в Ковелі

18.06.2022 20:39

Сертифікат на суму майже 35 тисяч гривень, які було зібрано за підсумками двох днів благодійного волейбольного турніру «Дитинство, обпалене війною», голова Волиньради, очільник обласної федерації волейболу Григорій Недопад передав Міжнародному волонтерському логістичному центру «Марлог».

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

За словами Григорія Недопада, волейбольний турнір був організований заради збору коштів на потреби дітей, що постраждали внаслідок бойових дій, тому виручену суму вирішили передати цьому потужному і авторитетному волонтерському центру, який працює по різних напрямках, зокрема й опікується внутрішньо переміщеними дітками.

Невдовзі – підготовка до нового навчального року, переконаний, що волонтери цього центру зможуть точно визначити потребу, а також закупити найнеобхідніше шкільне приладдя

– зазначив голова обласної ради

Засновниця Міжнародного волонтерського центру «Марлог» Наталія Попова принагідно розповіла про головні напрями їх діяльності та провела очільнику Волиньради екскурсію логістичним хабом, який розташований у Ковелі.

У нас – 12 команд, які працюють за окремими напрямками, понад 100 постійних волонтерів та 3 склади загальною площею 1500 квадратних метрів. Ми одна велика родина, об’єднана місією допомогти державі перемогти агресора. Поряд із волинянами у нас волонтерять переселенці з окупованих територій та з зон військових дій, матері воїнів батальйону «Азов», міжнародні волонтери з різних куточків світу, зокрема, із США, Бразилії, Ізраїлю, Австралії, Англії, Франції, Німеччини та Канади

– зауважила вона

За словами Наталії Попової щодня тут фасується, пакується, обліковується, вантажиться і відправляється понад 8 тонн гуманітарної допомоги, отримувачами якої є військові шпиталі та цивільні лікарні, збройні формування, міста і села, понад 140 громадських організацій та благодійних фондів з перевіреною репутацією.

Голова обласної ради Григорій Недопад та Наталія Попова обговорили також можливості подальшої співпраці в частині реалізації спільних проєктів.

На жаль, міжнародні донори виснажуються, тому дуже важливо продовжувати довгострокову співпрацю з іноземними партнерами. У вашого центру кришталева репутація, і вам під силу це робити. Я зі свого боку також веду перемовини з цього приводу з партнерами та друзями із США, Іспанії, Литви, Естонії, Польщі та Німеччини і планую виступити гарантом у підписанні меморандуму про довгострокову співпрацю між окремими благодійними фондами

– розповів Григорій Недопад

Голова обласної ради також нагородив почесними грамотами наймолодших та найактивніших волонтерів центру.

Фото з сайту Волинської обласної ради. Більше фото – за посиланням.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *