Будівництво усіх амбулаторій завершать до кінця року

08.09.2020 16:15

32 амбулаторії загальної практики сімейної медицини на Волині, в тому числі 6 на Ковельщині, які будуються за кошти Світового банку, розпочнуть свою роботу до 1 грудня 2020 року.

Про це сказав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 8 вересня, під час зустрічі із представниками консультативної робочої групи із питань реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської ОДА.

Нагадаємо, що 2020 рік завершальний для реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Волині. В рамках цього проекту в області завершується будівництво 32 амбулаторій. З них до 30 вересня 2020 року будуть здані в експлуатацію 25.

Для семи амбулаторій Світовий банк продовжив терміни фінансування до 1 грудня. Адже через ряд форс-мажорних обставин підрядники не вклалися у терміни виконання будівельних робіт.

Відтак, під час сьогоднішньої зустрічі представники проєкту заручилися підтримкою голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка та переконалися, що проєкт Світового банку на Волині успішно завершиться до кінця 2020 року.

Найближчим часом ми проведемо зустрічі із керівниками підрядних організацій, які не встигають збудувати амбулаторії у визначенні терміни. Спільно знайдемо вихід із ситуації, яка склалася. Якщо буде потрібно, залучимо до реалізації проекту авторитетні будівельні компанії на умовах субпідряду. Це питання на моєму особистому контролі. Ми зобов’язані зробити так, як буде краще для людей та області

– наголосив голова ОДА

На території Ковельського району будуються амбулаторії у селищі Люблинець, селах Тойкут, Уховецьк, Дубове, Білин та Скулин.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.