Будуть судити членів організованої групи, які переправили за кордон 78 ухилянтів

30.05.2023 о 15:09 · 2 хв читання

Прокурори Ковельської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення чотирма волинянами у складі організованої групи незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон з корисливих мотивів.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

За даними слідства, члени групи у період з червня по листопад 2022 року за грошову винагороду у розмірі від трьох до п’яти тисяч доларів США забезпечували внесення відомостей про клієнтів до інформаційної системи «Шлях» як про водіїв фізичної особи-підприємця, що має ліцензію на міжнародні вантажні перевезення, та надавали автомобілі для перетину кордону.

Таким чином, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні вони організували переправлення у Республіку Польща 78 військовозобов’язаних чоловіків.

Було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Досудове розслідування здійснювало Ковельське РУП ГУНП у Волинській області.

Фото пресслужби обласної прокуратури

Далі – слово за судом. Дії, передбачені ч. 3 ст. 332 КК України, караються позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Згідно даних сайту Судова влада України, обвинуваченими у справі №159/2747/23 є: Сапожник Мирослава Романівна, Ворошик Любов Олександрівна, Ворошик Ігор Миколайович та Сапожник Тимофій Віталійович.


Оновлено 02.06.2023 об 11:14 – додано прізвища обвинувачених.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X