Через Ягодин ввезли суперкар для безкоштовного розмитнення

15.05.2022 10:22
Фото: https://topgir.com.ua

В Україну через Ягодин привезли спортивний McLaren 570S. Суперкар можна розмитнити безплатно.

Поки розмитнення авто в Україні залишається безплатним, з Європи намагаються пригнати недешеві моделі та навіть суперкари. Так, кілька днів тому на автовозі помітили McLaren 570S на єврономерах, – повідомляє «Волинь UA» з посиланням на сайт www.topgir.com.ua.

Швидкісний суперкар McLaren зняли недалеко від пункту пропуску «Ягодин». Автомобіль прибув в Україну не своїм ходом, а на автовозі.

Фото: https://topgir.com.ua

В автомобіля транзитні німецькі номери для виїзду за кордон і за ними можна дізнатися, що його придбали в передмісті Франкфурта. Зараз купити McLaren 570S із пробігом у Німеччині можна за 130-180 тисяч євро.

Поділитися:

Коментарі

 1. Таку тачку і на таком дохлому авто возі , напевно, бабок не хватило на критий))

  1. А, що комусь невіриться що це авто для військових, для захисту України. Тепер наші хлопці з ДРГ, будуть незамітно проїзджати в тил ворога. Робитимуть свою справу і швиденько повертатися назад. Бо ті всі “джипи і пікапи” дуже поволі автівки. А може я, помиляюся. Може це авто для багато-бітної сім’ї, яка тяжко працю вполі. Що це таке нахрен робиця, хто знову заробляє і наживається. 😡СЛАВА УКРАЇНІ!

 2. Тут їдуть цілими сім’ями мама тато син доця і всі женуть по автомобілю, і таких випадків маса. Опозорилисб з цим законом на всю Європу, ганьба. Водії фур принаймні сьогодні через цих чмирів стають в черзі 18 км.

 3. і це везуть не ті, у кого машина згоріла чи розбита підчас бойових дій. везуть місцеві бариги

  1. Да ні, мажори, які втікли десь в Європу: купують, 0 розмитнюють, реєструють і автомобіль вертається в Європу)
   Закон прям для них.
   А солдати потім собі якось куплять(

 4. Закон хороший,але не вчасний,або не допрацьований.Стидоба!Поляки допомагають на всі 100…а ми ввозимо суперкари!Як це по-українськи!

 5. Я впевнена що цей суперкар везуть нашим українським хлопцям на фронт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.