У одного з начальників митного посту «Ягодин» вилучили понад 700 тис. доларів США

04.06.2021 13:52
Фото: ДБР

Слідчі Державного бюро розслідувань викрили масштабні зловживання службовими особами Волинської митниці Державної митної служби України.

Встановлено, що деякі посадовці за неправомірну вигоду сприяють незаконному переміщенню вантажів через державний кордон без сплати митних платежів, – повідомляє Державне бюро розслідувань.

Схема організована співробітниками керівної ланки Волинської митниці. Начальник одного з її митних постів систематично збирав та акумулював у себе отримані гроші, частину яких розподіляв між іншими правоохоронними структурами.

Слідчі ДБР провели обшук його автомобіля на стаціонарному посту дороги Київ-Чоп у Рівненській області. Під час обшуку вилучено 704,3 тис. доларів США.

ДБР розпочало кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення начальника митного посту.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – ТУ ДБР у Львові.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Передати кошти в Пенсійний Фонд з подальшим звітуванням про їх використання !

  2. нічого з того не вийде. в нашій просмердівшоїся крупцією державі все вирішується за гроші. трохи хаберуть – решту віддадуть і все. приклад – памідориха, яка вкрала мільйон( це офіційнв версія) а неофіційнв- більше 5 млн грн. І що? Посадили? Ні і не посадять. Треба знакти кому дати бабла і все буде бобре.

  3. Вже роблять на перехресті коло Любомля шибеницю. Там його повісять. \А може повисять\

  4. Прохання до Ковель медіа взяти інтерв’ю у мера коли відремонтують дороги в Ковелі

    1. Про ремонти доріг у місті писали неодноразово, у тому числі з коментарями міського голови та його заступників.

  5. а щее хотілося б запитати у мера коли заберуть кнопин магазинчик, якй був незаконно встановлений у нашоому мікрорайоні(за центральною апттекою). Я можу зрозуміти що кнопу і кіндера повязували корупційні зобовязання. а що заважає чайці прибрати незаконно встановленого лаха з нашої території?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.