Чоловік повернувся з полону, прийшов з квітами до колишньої дружини, а вона його прогнала

17.04.2024 о 09:06 · 2 хв читання

Повернувся з полону, прийшов із квітами до колишньої дружини на роботу, а в неї – інший. За словами обманутого чоловіка, жінка не тільки зрадила, а й продала його фуру. Щоправда, з нею вони давно розлучені, потім жили в цивільному шлюбі, а машина офіційно була оформлена на неї.

Олександр Данилюк розповів, що його ексдружина нині працює в Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, – йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Він зник на півтора року. Дочка шукала його скрізь… Ну і що, буде сама в 40 років? Знайшла собі іншого й живе з ним. Він міг би їй дати знати, що живий… Ми не знали. Думали, що він пропав. Ми не знали, що він був у полоні

– сказала теща Олександра

Чоловік зауважив, що робив ремонти в будинку, де мешкали разом, а зараз лишився ні з чим. До того ж не може нічого довести, бо все записано на дружину. До речі, подружжя раніше працювало в прикордонній службі.

Добре жили. Запитайте в сусідів. Ремонти, паркан, вимощення – це все моя робота. Її батьки купили хату. Решта – усе я. Як сім’я жили. Усе для життя робив. Хотів разом жити, тому старався. Як повернувся з полону, прийшов із букетом у ТЦК, а вона мене виганяє, випихає і ховається. Каже: «Все, ми вже не живемо». Вона не хоче зі мною говорити. Каже, що я неадекватний, що хочу її зґвалтувати, що хочу її вбити, що мені потрібно звернутися до психолога, бо я повернувся з полону. Викликає поліцію й зачиняється

– розповів Олександр Данилюк

Він додав: окрім того, що жінка продала автомобіль, вона намагалася продати ще його комбайн. Однак не встигла.

Натомість ексдружина Олександра Наталія зазначила, що чоловіка в неї немає – вона розлучена з 2021 року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. А як же ініціали такої баришні не озвучили! Одні профойди продають все інші дітей родять від чужих чоловіків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X