Чоловік судиться з односельцем, бо той зламав йому щелепу на пасовищі

15.06.2023 о 12:59 · 3 хв читання
Фото: ТРК «Аверс»

У Ковельському районі тесть, зять та їхній односельчанин з’ясовували стосунки на пасовищі. У результаті двоє мають по кримінальній справі, а третій – зламану щелепу.

Інцидент трапився в селі Гірники Ратнівської селищної ради. Непорозуміння виникло через корову, – йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Я обертаюся, дверки відкрив, а він мені – хрась. І всьо. Він ото рєзко від зятя прибіг і мені ввалив

– говорить Леонід Матвіюк

Він підбіг зразу до тестя, мазанув йому, дав у щелепу. І тесть кричить: «Андрій, поїхали в лікарню, він мені зламав щелепу

– додає його зять Андрій Лазарук

Рік тому односельчанин Леоніда зламав йому щелепу в обох кутах. Чоловік довго лікувався. Каже, що досі йому важко їсти.

Обвинувачений Сергій Ващук розказує суддям, із чого все почалося. Каже, що забирав ввечері корову із пасовища і зробив доньці Леоніда зауваження. Мовляв, та не допомогла завернути чужу корову.

Кажу: «Ше он одна погнала. Могла б і помогти завернути». Вона даже не зреагувала. Всьо. На цьому я й поїхав додому. Повів корову додому. Попорав хазяйство. Матвіюк дзвонить: «Треба поговорити». Це дослівно, скільки я пам’ятаю. Кажу: «Про що?» Я не зрозумів даже шо по чом. Він матюком на мене в телефон: «Нашо ти моїх дітей чіпаєш?» Кажу: «В смислі? Як чіпаєш?» Почув: «Ти мою дочку обматюкав»

– пригадує Сергій Ващук

Обматюкав дочку 27-го… Прийшла дочка, плаче. Каже: «Більше я по корови не вийду, невозможно». Бо страшна людина… Я набираю: «Шо ж ти хочеш, Сірожа? За що ти обматюкав і плаче дочка?» Кляц – виключив. Ну не хочеш говорити, то на ранок ми встали, просто поїхати поговорити… Ми не їхали бити нього

– розповідає потерпілий Леонід Матвіюк.

Чоловік поїхав разом із зятем. Але не до хати односельчанина, а на пасовище, куди той погнав корову.

Я їм задаю питання: «А шо справунки прийшли наводити?» Матвіюк: «А як ти думав?» Я кажу: «Треба розобратися». Я йому став поясняти. Він сказав мені матюком: «Я тебе вдарю». «Я тебе, – кажу, – два рази вдарю, якшо ти мене вдариш, але вислухай». І я йому почав розказувати

– говорить обвинувачений Сергій Ващук

Він додає, що зять Леоніда першим вдарив його в щелепу.

Він не витримав чи шо. Вдарив мене кулаком і скользящим ше в щелепу. І я йому. Правда, він стойку приняв зразу бойовую… І так повертається і на мене: «Не догониш». Я за ним. Взаді – Льоня Матвіюк. Ну я з розгону йому засадив. Так получилось

– пояснює Сергій Ващук

Потерпілий запевняє, що зять не бив односельця, а лише відштовхнув. Стосовно зятя, до речі, теж відкрито кримінальну справу.

На нього наступає, а зять уперся в машину, бо вже нема куда. Зять відталкує від себе, він не б’є, а відталкує. Той: «А то ти мене ше толкаєш». І за їм зразу попер

– каже Леонід Матвіюк

Він на мене йде і я мушу його відштовхнути, бо він на мене вже починає нападати. Тесть буквально за метр від мене стояв. Той ішов у сторону нас

– каже його зять Андрій Лазарук

Потерпілий хоче, аби його односельчанин компенсував гроші за лікування, сплатив 100 тисяч гривень моральної шкоди і на два роки «сів» до в’язниці.

Сергій Ващук каже, що того ранку на пасовищі він захищався.

Зять потерпілого записував події на диктофон. Колегія суддів дослідила докази й залишила без змін виправдальний вирок Ратнівського райсуду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
 1. Мало ще дав, збочинці:батько-дочка-зять!
  Приїхали на розборки після сопель “дочки-ледащо”.
  Стягнути моральні збитки з цих розбірників,мать його туди))

 2. Цілком підтримую, і моральну компенсацію в 200000 грн, щоб виплатили. Три дебіла то не сила, то вже скупчення людей без мозгів, а саме тато, зять, і доця. Савич МОЛОДЕЦЬ!!!

 3. Хто тут потерпілий? Не вразумію?!

  Дочка живе по принципу «моя хата з краю…»?
  Образили бубочку, «плакаю, тато йди побийся»??
  Хай Бог милує, люди що ви курите?
  Отримали по щелепі (замало на мій погляд) і побігли в лікарню для задокументування? Пахне запланованими рольовими іграми, дуже пахне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X