Чиновників ковельської мерії судитимуть через договори

06.05.2020 о 15:30 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

До суду направлено дві справи на працівників міськвиконкому.

У квітні Державна аудиторська служба завершила фінансову перевірку управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке очолює Андрій Стернічук.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці громадський активіст з Ковеля, учасник Революції гідності Володимир Мовчан, який був поранений снайпером під час штурму Майдану.

Перевірка виявила, що структура Стернічука постійно намагається приховувати укладені договори. 68 договорів не було оприлюднено у системі ProZorro на вимогу Закону. Серед потаємних: поточний ремонт вул. Міяковського (198 895 UAH); вул. Полковника Литвинюка (197 951 UAH); вул. Відродження (106 967 UAH); вул. Солов’їної (195 000 UAH) та купа інших. Що цікаво, ці дивні ремонти виконані (на папері точно) за кілька днів до нового року

– пише він

Як стверджує Володимир Мовчан, за результатом перевірки Держаудитслужба склала адміністративні протоколи на Андрія Стернічука та головного спеціаліста відділу комунального господарства виконкому Олександра Кіндера, які направила в Ковельський міськрайонний суд для притягнення обох чиновників до адміністративної відповідальності – накладення штрафу.

Адміністративну справу на Олександра Кіндера розглядатиме 15 травня голова суду В’ячеслав Лесик, а 20 травня справу Андрія Стернічука – суддя Сергій Панасюк.

Почекаємо на рішення суду, і я обов’язково повідомлю про результат боротьби з нерадивими чиновниками

– запевняє Володимир Мовчан
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X