Чиновник ковельської мерії заплатить штраф

...
Андрій Стернічук

Ковельський суд притягнув до адміністративної відповідальності начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому.

Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області направило до суду справу про притягнення до адміністративної відповідальності начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Андрія Стернічука за порушення законодавства про закупівлю.

Вищезгадане управління не оприлюднило інформацію про закупівлі, відповідно до законодавства, зокрема при здійсненні закупівель товарів і послуг на суму, що дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель протягом лютого-грудня 2019 року. Загалом же не було оприлюднено звіти про шістдесят вісім(!!!) укладених договорів.

Вина чиновника у вчиненні даного правопорушення доведена матеріалами справи, зокрема копією акта планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, іншими документами.

«Накладаючи адміністративне стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність (щире розуміння своєї провини)», – йдеться у постанові суду.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк постановив накласти на Андрія Стернічука адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 гривень та стягнути з нього в дохід держави судовий збір в розмірі 420 гривень 40 копійок.

У суді також розглядається аналогічна справа про притягнення до адміністративної відповідальності головного спеціаліста відділу комунального господарства Олександра Кіндера.

Публікація за темою: Чиновників ковельської мерії судитимуть через договори


Вам може бути цікаво

Оштрафували секретаря тендерного комітету ковельської мерії

На Ковельщині затримали браконьєра

Ковельчанина без захисної маски хотіли оштрафувати на 17 тисяч

Поблизу ліцею № 7 витікають нечистоти

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.