Утеплення школи проведуть дорожче на третину мільйона гривень

08.07.2020 о 12:23 · 1 хв читання

Прокурори вимагають скасування державної закупівлі в освітній сфері на 1,6 млн грн.

Ковельська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради та суб’єкта господарювання, вимагаючи визнати недійсними результати торгів та договір про закупівлю робіт на загальну суму майже 1,6 млн грн, повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Прокурори з’ясували, що Управління освіти у березні 2019 року за результатами проведення закупівлі уклало із підприємством договір про надання за державні кошти послуг із тепломодернізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 у Ковелі.

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», – вважають у прокуратурі, адже з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали на понад 335 тис. грн. дорожчу від найбільш економічно вигідної, що призведе до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори вимагають визнати недійсним договір про закупівлю послуг за бюджетні кошти з припиненням його виконання на майбутнє.

Фото ілюстративне

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X