Тендер на тепломодернізацію школи № 10 розглядають у суді

05.06.2020 о 11:35 · 2 хв читання
Ковельська школа № 10

Ковельська місцева прокуратура через суд хоче скасувати минулорічний тендер на тепломодернізацію школи №10.

Прокуратура в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби звернулася до Господарського суду Волинської області з позовом до управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради та ТОВ «Атлант плюс» про визнання недійсними результатів відкритих публічних торгів від 11 березня та договору від 29 березня 2019 року про закупівлю робіт з тепломодернізації школи №10.

30 березня 2020 року суд відкрив провадження у даній справі.

У своєму обґрунтуванні позивних вимог прокурор відділу прокуратури Волинської області Оксана Бородчук вказує, що результати таких торгів та договір за їх результатами підлягають визнанню недійсними, оскільки порушують інтереси держави у сфері контролю за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів.

На думку ТОВ «Атлант плюс», прокурор перевищує свої повноваження, оскільки у Державної аудиторської служби України, як центрального органу виконавчої влади, є повноваження щодо звернення до господарського суду.

Підставою для представництва інтересів держави прокурором у даному випадку є неналежне виконання Західним офісом Держаудитслужби своїх прямих повноважень та пасивна поведінка останнього щодо звернення до суду з метою визнання результатів публічної закупівлі недійсними в судовому порядку

– пояснює Оксана Бородчук

Як стверджує представниця прокуратури, Західний офіс Держаудитслужби не вжив усіх необхідних дій щодо визнання договору-підряду недійсним, тим самим допустивши неналежне виконання покладених на нього функцій.

Головуюча по справі суддя Оксана Слободян провадження зупинила до закінчення перегляду в касаційному порядку Великою Палатою Верховного Суду судового рішення у подібних правовідносинах.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X