Ковель отримає 6,5 млн на тепломодернізацію п’яти шкіл

28.07.2021 о 14:56 · 2 хв читання

Кабмін затвердив розподіл субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Серед об’єктів, які фінансуватимуться за кошти держбюджету – тепломодернізація навчальних закладів Ковеля.

21 липня на своєму засіданні уряд прийняв рішення перерозподілити видатки загального фонду державного бюджету. Сума «перекидки» складає 450 мільйонів гривень: на цю суму зменшують видатки за програмою «Обслуговування державного боргу» і збільшують видатки на соціально-економічну субвенцією, – пише інформаційне агентство «Волинські новини».

Також Уряд затвердив розподіл між регіональними об’єктами 1,8 млрд грн цієї субвенції.

Зокрема, бюджету Ковельської міської територіальної громади передбачили 6,5 мільйона гривень. Їх витратять на реконструкцію п’яти об’єктів у Ковелі, а саме на школи.

591,5 тисячі гривень передбачили на реконструкцію (тепломодернізацію) огороджуючих конструкцій навчального корпусу № 2 та шкільної майстерні спеціалізованої школи №3 імені Лесі Українки на вулиці Незалежності, 138.

1,3 мільйона гривень спрямують на реконструкцію (тепломодернізацію) огороджуючих конструкцій навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–III ступенів №11-ліцей» на вулиці Заводській, 31.

1,4 мільйона гривень планують витратити на реконструкцію (тепломодернізацію) огороджуючих конструкцій загальноосвітньої школи I–III ступенів №12 на вулиці Симоненка, 76.

Майже 1,6 мільйона гривень передбачили на реконструкцію (тепломодернізацію) огороджуючих конструкцій загальноосвітньої школи I–III ступенів №7 на вулиці Левицького, 1.

1,6 мільйона гривень спрямують на реконструкцію (тепломодернізацію) огороджуючих конструкцій загальноосвітньої школи I–III ступенів №10 на вулиці Міцкевича, 59А.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X