Прокуратура скасувала через суд державну закупівлю у Ковелі на 15,7 мільйона гривень

19.12.2022 о 15:25 · 2 хв читання

Господарський суд Волинської області задоволив позов Ковельської окружної прокуратури в особі Державної аудиторської служби України до виконавчого комітету Ковельської міської ради і господарського товариства «Бетон Брук Сервіс» (Луцьк) та визнав недійсними рішення уповноваженої особи виконкому й договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти на суму 15,7 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Прокурори з’ясували, що орган місцевого самоврядування за наслідками публічної закупівлі у лютому 2022 року уклав з підприємством договір на проведення робіт з реконструкції адміністративної будівлі у Ковелі на вулиці Незалежності, 73.

Публікація за темою: На реконструкцію адміністративної будівлі у Ковелі виділяють майже 18 млн грн

Проте Державна аудиторська служба України встановила, що процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала умовам тендерної документації.

Згодом наявність цих порушень визнав і Волинський окружний адміністративний суд.

Попри це, договір про виконання робіт досі чинний. Його підписали Ковельський міський голова Ігор Чайка та директор ТОВ «Бетон Брук Сервіс» Сергій Стрихарчук.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори домоглися визнання рішення уповноваженої особи та договору про закупівлю робіт недійсними.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. Оце хоч тут дали по зубах яші і може то тільки початок, треба добре взятися за того покидька луцького, щоб знав що й на нього знайдеться управа!

  2. “Попри це, договір про виконання робіт досі чинний.” А яша слухає та їсть…

  3. Бідний Ігоорек от йго тепер поставлять в позу його хазяї. Цікаво що далі? Тут є усі ознаки що до порушення кримінальної справи. Побачим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X