Підрядник про нові тріснуті плитки в центрі Ковеля: це – «звична річ»

16.11.2021 23:08
Сергій Стрихарчук

Ковельський міський голова Ігор Чайка у Фейсбуці переповів свою історію щойно укладеної тріснутої тротуарної плитки у Ковелі навпроти стоматологічної поліклініки.

За його словами, директор луцького ТОВ «Бетон Брук Сервіс» Сергій Стрихарчук пояснив, чому стався брак у роботі, кажучи про «одну-дві тріснуті бруківки». Хоча, згідно технічної документації, тендер проводився по укладанню тротуарних плит, а не бруківки. Та й на відео, яке надали «Ковель media» обурені ковельчани, добре видно, що тріснутих плит не «одна-дві», а значно більше.

Директор підприємства Сергій Стрихарчук заспокоює: роботи ще в процесі й робити висновки зарано. Одна-дві тріснуті бруківки – звична річ для цього технологічного процесу, який якраз і проявляється в тому, щоб під час етапів вкладання протестувати бруківку і зрозуміти, яка з них має дефекти

– повторює підрядника Ігор Чайка

Як пояснив виконавець робіт меру міста, бруківка в тому чи іншому піддоні трапляється з дефектами, вона може тріснути під час вкладання, бувають висуви бруківки, і навіть коли на таку бруківку виїжджає завантажена машина, вона теж може пошкодитися. Зі слів пана Стрихарчука, це абсолютно нормально.

Тому, поки всю бруківку не вкладуть і не заповнять необхідну площу – цих пошкоджених не зачіпають. Її замінюють в кінці.

Інакше технічний нагляд не пропустить таку якість і об’єкт не вдасться здати

– запевняє Ігор Чайка

Довідково: згідно документів з технічними характеристиками, які стосуються цього тендеру, на капітальний ремонт тротуару має бути використано 1006,97 квадратних метрів плит бетонних тротуарних фігурних (сірих, товщиною 60 мм), 53,53 кв. м плит бетонних (кольорових, такої ж товщини) та 49,49 кв. м плитки тактильної (жовтої, 25х30).  

Поділитися:

Коментарі

  1. у нас давно звична річ відмивати бабло на бруківці і підсовувати туфту, яка через рік розсипеться. Гонять дешовку по ціні мраморної плити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.