У центрі Ковеля нові тротуарні плити уже потріскалися

16.11.2021 16:39

29 жовтня цього року ковельський градоначальник Ігор Чайка відвідав будівельний майданчик у Ковелі на вулиці Незалежності біля стоматологічної поліклініки.

Він спілкувався з укладальниками нових тротуарних плит від ТОВ «Бетон Брук Сервіс», які пообіцяли йому завершити всі роботи в найближчі три тижні.

Обіцяють за три тижні завершити роботи

– оптимістично повідомив мер міста

Але у владної команди, як завжди, щось пішло не так. Три тижні після розмови на будмайданчику минають уже за кілька днів, тільки ось належного результату – не видно.

Мало того, обурені ковельчани скаржаться «Ковель media» на вкрай не якісну роботу. Іногородні бракороби з Луцька умудрилися вкласти, здавалося би, новенькі тротуарні плити, які відразу вкрилися тріщинами. І це – за 1 мільйон 370 тисяч 599 гривень!

Що вже казати про віддалені «куточки» Ковеля, коли тут, під «носом» мерії, чиниться таке неподобство за чималі бюджетні гроші.

Краще б міський голова, який приходив контролювати хід реконструкції, не вислуховував обіцянки-цяцянки від простих роботяг, а заглянув у договір підряду №171 від 01 жовтня 2021 року із ТОВ «Бетон Брук Сервіс». Там чорним по білому зазначено, що строк виконання робіт за цим договором – до 31 грудня 2021 року, а на такі дефектні тротуарні плити, згідно п.2.2, встановлений гарантійний термін – 7 років.

То чи витримають ці 7 років тротуарні плити, коли вони уже тріщать під ногами пішоходів ще до завершення будівельних робіт?

До речі, ТОВ «Бетон Брук Серівс» отримав підряд на дану реконструкцію практично без конкурентів на підставі проведеної міською владою спрощеної закупівлі.

Публікація за темою: Чиновницький достаток тягне «Локомотив» корупції?

Поділитися:

Коментарі

  1. вкладання плитки, це вигідний бізнес. Ще Балак з Товстигою там бабло мили. а чим ця влада гірша? Їхні діти теж хочуть їздити на дорогих авто а дружини накачувати груди сіліконом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.