У кожного своя війна

11.04.2022 11:00

Як путін маніакально хоче знищити кожного українця, просто так, без пояснень, лише через те, що українці, так Ковельська міська влада оголосила війну деревам та прагне знищити кожне деревце в центрі міста лише через те, що це – зелені насадження.

Ні, це не ворожа артилерія чи авіація вдарили по центру Ковеля, це не вороги завдали суттєвої шкоди екології, а це місцеві чиновники, гірше окупантів, відносяться до зелених насаджень та легень нашої громади.

Невже в чергове познущалися та повирізали живі дерева в центрі міста Ковеля заради розміщення якогось ганделика? Бачиш-но, не вміщається? Чи знову для автомобілів місця не вистачає? Які ж ще можуть бути пояснення такого варварства?

На фото – вулиця Незалежності, де луцька фірма «Бетон Брук Сервіс» проводить капітальний ремонт тротуару від вул. Івасюка до вул. Олени Пчілки. На ці роботи, як відомо, виділили з міського бюджету 2,6 млн грн. Такий ремонт – справа потрібна, бо як каже мер Ігор Чайка, по «тротуару ходять наші люди: різного віку, з візочками і без, з різних міст. Але наші!»

Пане мер! Що хотіли досягнути, зрізавши великі і здорові дерева в центрі міста? Війна? Не чули, не знаєте, що дерева навпроти житлового багатоквартирного будинку можуть зупинити якийсь ворожий снаряд чи кулю і вберегти життя мирного населення? Дерева – це ж природний захист, чи не так? Чи кому війна, а комусь дай знов щось «намутить», «вирішити»?

Скільки уже разів закликали? Ковельські можновладці, залиште дерева в спокої, припиніть екоцид! Зелені насадження – це легені нашого міста, а влада під керівництвом Ігоря Чайки, так як і колишня Олега Кіндера, поступово перетворює Ковель на «кам’яні джунглі», дає дозвіл на нещадне видалення дерев. Хіба можна так ставитися до навколишнього природнього середовища? Варвари! Окупантів «рашистами» називають, а вас як кликати – «екоцисти»?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. Через дебілів літом в спеку не буде навіть де від сонця сховатися

 2. Не пишіть дурниць. Ці старі, хворі дерева ніякої користі не приносять. Вуличні дерева потрібно замінювати через кожні 50 років. Не чекати поки вони стануть аварійними. А центральна вулиця має бути гарною.

  1. Може покажеш де вони, дерева, посаджені. Ті квіти(яп. Вишня) , то не дерево, а не знати що. Тиждень цвіте і все: ні тіні ні очищення повітря.

 3. Тільки не бачимо що посадили нові. А де наш еколог доблесний чи в долі з владою?

 4. Вам немає за що вчепитися ? Та ті дерева з дуплами та покритим мохом стовбуром потрібно було давно зрізати та посадити нові та гарні. Міська влада все правильно робить.

 5. В школі #3 стоять великі сухі дерева, вражені омелою,, та сама ситуація в музичній школі. Зріжте їх і новий парк , в честь того, хто наважиться – назовемо Вашим ім’ям

 6. А які дерева в парку біля меморіалу ? Його треба не проходити, а пробігати щоб тебе не обгадила ворона. А влітку загажено все : і тротуар, і лавочки. Не парк , а страхіття. Потрібно або посадити нові дерева, або кронувати старі дерева так, щоб прибрати омелу разом з воронямими гніздами.

 7. Ви ж його гімнюка самі і вибрали, бачили очі що вибирали – то тепер хай повилазять. Це кишенькова собачка Івахіва-а не господарник, ви десь, до того як його обрали, чули про його успіхи у господарницькій діяльності? І я не чув. Поки такі чайки будуть керувати містом – порядку не чекайте! Слава Україні!

 8. Те що відбувається з нищенням дерев у місті, це повний жах. Нищать всі дерева під нуль. Я з цим потрібно щось робити. Нищить дерева в місті фашиська організація добробут. Керує бригадою цих варварів, їхня майстриня літня жінка років під 65-70. Нагла і цинічна. Люди. Допоможіть взнати її прізвище. Настала пора подавати проти неї позов і притягати оцю цинічну фашистку до відповідальності. До речі, недодавно вони нищили насадження на Сільмаші. Коли приїхала поліція, то виявилось, що ніяких документів в неї нема, як і нема жодних дозволів міської ради на порізку дерев. .Це прямий кримінальний злочин. .

  1. Цієї кривоногої майстрині з Ватутіна ( Кияна ) , підстилки Бойка ( Ковель тепло ) прізвище Вержук – КОНЧАЛИГА РІДКА ( колишня головна інженерка РЖКП-2

   1. Зрізане безкоштовне спалять, а з людей за опалення здеруть, як за газове

 9. Це той картавий Івахів що виробляє хімічне молоко і невлало втікав за кордон…

 10. Кількість автівок і чадного газу все більшає, літа все більш спекотніші, а кількість дерев постійно зменшується…

 11. Всім прихильникам знищення “аварійних” зелених насаджень в місті Ковелі пропоную поїхати в місто Одесу та пройтись центральною вулицею Дерибасівською, перейняти позитивний досвід. Всі “аргументи” щодо викорчовування зникнуть автоматично!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *