У Ковелі продовжують висаджувати сакури

13.04.2022 11:15

Учора на вулиці Незалежності висадили сакури. 17 саджанців сорту «Канзан» подарував місту підприємець, член виконавчого комітету Роман Дідицький.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Тепер ці дерева (в природі даний сорт росте в Японії, Кореї та Китаї) стануть гарним доповненням до відремонтованого тротуару в центрі Ковеля. Будівельники теж фінішують з роботами на цьому відрізку. Йдеться про частину центральної вулиці міста – від Олени Пчілки до Івасюка.

Як ми повідомляли раніше, власник мережі «Classic» розпочав висадку сакур кілька років тому. Завдяки йому вони вже ростуть на вулицях Незалежності, Павлова, бульварі Лесі Українки та в парку імені Тараса Шевченка.

З перших днів війни команда мережі «Classic» дуже багато допомагає Збройним силам України. Разом з тим, вони не забувають і про наше місто та продовжують вкладати власні кошти в інфраструктуру, озеленення. Дуже вдячний Роману Дідицькому за його ініціативу, хороші справи. Нехай усе добро повертається йому сторицею

– зазначає міський голова Ігор Чайка

А мрія Романа Дідицького про місто сакур уже стає реальністю. Ковель усе більше асоціюється з цими декоративними деревами, які дуже скоро порадують нас своїм цвітом.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

 1. Ди**ли що тут скажешь. Потрібно висаджувати такі дерева які дають кисень, а не тільки заради краси.

  1. О, біолог. А які дерева дають найбільше кисню? І скільки їх треба посадити, щоб тобі дихалось помітно легше? Занурюйся в вікіпедію)
   А те, що дерева могли б утворювати більше тіні (влітку зрозуміємо) – згідний, але і з іншої сторони їм треба якийсь час рости, щоб крона цю тінь створила.

  2. Вадим, а які дерева у центрі міста ти посадив? Напевно нуль)
   А Роману дякую! Багато що у місті зроблено завдяки його ініціативі!
   Іншим підприємцям приклад!
   Так само приклад для про-російського Чайки, підстилки Палиці…)) думаю всі пам‘ятають як він «чесно» виграв вибори.

 2. Сакури хай садять японці,а у нашому кліматі садіть липу ,від неі хоч якась користь була б

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *