У Ковелі на вулиці Незалежності зрізали кілька сакур

19.02.2023 15:29

12 квітня 2022 року на вулиці Незалежності висадили сакури. 17 саджанців сорту «Канзан» подарував місту підприємець, член виконавчого комітету Роман Дідицький. Дерева (в природі даний сорт росте в Японії, Кореї та Китаї) стали гарним доповненням до відремонтованого тротуару в центрі Ковеля.

Посадили сакури також на вулиці Олени Пчілки, біля Будинку вчителя.

І ось днями хтось зрізав кілька сакур на вулиці Незалежності. Залишився пень від сакури на вулиці Олени Пчілки. Хто це вчинив – наразі невідомо.

Поділитися:

Коментарі

 1. Так може вони висохли. Куплять нові, тоді в ямки з-під викорчованих посадять свіжі. Навряд чи так просто зрізали б

 2. Ну так, в самому центрі просто не було чим зайнятись то зрізали а не викопали)). Виглядає якось дивно.

  1. Неважливо скільки коштують сакури,але ніхто крім Романа Дідицького їх не купив,а ламати,різати, зло робити найшлись…

   1. А що в центрі не має відеокамер….ножем різали,що ніхто не бачив?Що робить наша доблесна поліція?

 3. Замітив таку штуку на Володимирській, кожного року міська рада там по краю дороги садить декоративні липи .Весною їх садять а по осені їх вже нема , їх або висмикують або ламають. І знов весною міська рада проводить тендери в тридорога на закупівлю саджанців.

 4. 40 онлайн камер в ценрі за кошти платникв податків встановили + приватних купа . Зараз поліція скаже нічого невидно.

 5. Коли б зрізали засохі—комунальна служба знала б. Це хтось навмисне. Варвар. Віднайти і покарати по закону.

  1. Якби бидлу заважали пересуватися то воно б рогами ті сакури позбивало..а тут культурно зрізано, ножовкою..яку спеціально для акції взяти потрібно.

 6. Які муніципали? Поставити їх біля кожного дерева? КАмери є- хай поліція займеться. І знайдене рило виставити для публічного ознайомлення.

 7. Дуже погано,що так сталось.можна б було пересадити деревця.Коли сакури цвітуть якось гарно на душі-кому вони мішали?

 8. Муніцепали полюбе потрібні шоб машини додіків з пішохідних зон і газонів поприймали, а то поліція дійсно сраки з машин своїх виймати не хоче

 9. Раз стоїть питання про впровадження муніципальної варти- то можливо треба ставити питання про скорочення поліції,тим більше роботу яку поклала виконувати на них держава.вони дійсно не виконують,хотя дядька з села на жигулику пасуть вони справно.

 10. Якщо муніципальна варта буде виносити постанови на дорожніків за ями і т.д.,що не робить поліція,на вантажні самоскиди що їздять по місту,то я тільки за щоб побачити як жаба … того гадюку.

  1. Яка варта? Були колись у нас менти то хоть порядок був, ходили патрульки, а зараз оборигени іздять і коли на великих перехрестях пропки коли світла нема, так вони біля перехрестя стоять і ніфіга не роблять!

 11. Міська влада з усіх дерев в місті робить стовпи, обрізаючи до жахіття!!! А тут напевно хтось теж послідував прикладу.

 12. Для наших оборигенів(правде не про всіх) потрібно парк шевченка камерами обвісити, бо ті бичари геть офігіли, щось розбив чи зрізав дати дубинками по хрепту і 10000 грн штрафу тоді буде доходити а так скоро на голову будуть срати!

 13. Можливо мунвата «замовила» злочин і має цапа-відбувайла, тож настанє її зірковий час?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *