Стало відомо, хто і навіщо зрізав сакури у центрі Ковеля

19.02.2023 18:19

Після сьогоднішньої публікації про те, що у Ковелі на вулицях Незалежності та Олени Пчілки зрізали кілька сакур, стало відомо, хто і навіщо це зробив.

Як повідомила «Ковель media» представниця Сім’ї ресторанів Classic, сакури довелось зрізати, але тільки ті, які не прийнялись через досить спекотне та посушливе літо. За її словами, даний сорт дерев («Канзан») досить чутливий, і 15-20% саджанців не приймаються.

Classic доглядає ці дерева і тому, саджанці, які висохли, було зрізано. На їхнє місце вже замовлено нові деревця, які зовсім скоро з’являться на місці пеньків

– зазначає вона у дописі
Поділитися:

Коментарі

 1. Бо треба головою думати, що і де садите. Чому так рідко люди думають головою? Посадіть ті дерева, які є “місцевими” для нашого регіону, нащо цей закордонний пафос, для кого?

  1. Так їблан, береш все в свої руки і сади що хочеш, хоч каштани, хоч калину. Хтось намагається зробити місто кращим, а хтось тільки і піздить з дивану.

    1. Правильно!не то что лучше, пусть хоть что нибудь сделают.обычно,те кто ничего не делают,те и критикуют

    2. За двиною головою, я рукам нема спокою. В центрі міста росли багато років гарні дерева. Влітку було гарно, був гарний тіньок, але в Ковелі є почесний громадянин Бойко, ради примх якого всі зелені насадження в місті перетворюються на дрова для його котелень. Дерева нищить такий собі Михалевич з опг Добробут. Покриіає їхні злочини бувший недожурналіст Чайка. Цією троїцею через масове нищення дерев в місті давно вже мають зацікавитись правоохоронні органи.

  1. Ріс маленький дубочок в крайньому квадраті на розі вулиць Незалежності- 1го Грудня , під час реконструкції ніхто не зберіг деревце яке вже сформувалося і мало висоту приблизно метра.При демонтажі плитки вони його тупо поламали , приходила якась жінка з ними сваритися. Ще довго те деревце валялося на купі сміття. А ви кажите посадити. Тут зацікавлення полюбому присутні , щоб вкрасти гроші з бюджету, в три дорога купити, стати спонсором – неплатити податків.

 2. Посадіть липи, які десятиліттями росли у Ковелі. Вони, при правильному обрізанні, давали гарну тінь, не завдавали клопоту у догляді і пахли файно. Для чого нам ті примхливі сакури?

  1. Наш Ковель в майбутньому буде гарний!Роман Володимирович посадив сакури,я ви займіться липами і дубами.Слабо?

 3. Ковельчани кого Ви серите? Людина яка народилася в Ковелі і чогось досягла в 43 роки і стараеться за свої гроши не з бюджету як багато хто думае зробити місто красивішим Ви гадите ? То кожний з анонімів посадіть хотя би одне дерево любе хоч з нашого регіону хоч з якого іншого і сріте один одного в кого яке дерево росте скоріше ! Бо це робити легше всього

 4. Слава Волині і слава Ковелю!
  Ламайте ті сакури, садіть калину, козаки!
  Ламайте привладних крадіїв грошей…
  Ламайте брехливих людей і буде Вам щастя.
  Слава Україні and Glory to USA!!!
  Peace will be this summer on bambast when I’ll bomb moscow’s kremlin with nuclear weapons 😉

 5. Гарні дерева. Подяка людині, яка їх посадила. Ганьба тим, хто абсолютно безвідповідально поставився до догляду і збереження зелених насаджень нашого міста, хоча обіймають певні посади, які їх непогано годують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *