Розробили ландшафтний дизайн території міської ради та площі за 49,5 тисяч гривень

03.01.2023 о 12:33 · 2 хв читання

Виконком Ковельської міської ради заплатив з бюджету 49 500,00 гривень за розробку архітектурної концепції та ландшафтного дизайну території за об’єктом «Капітальний ремонт прибудинкової території та центральної площі перед будівлею Ковельської міської ради».

Бюджетні кошти перерахували 28 грудня 2022 року, про що свідчить трансакція.

Одержувачем грошей є приватна підприємиця Юлія Рогожина із села Жидичин Луцького району Волинської області, основний вид її діяльності – діяльність у сфері архітектури.

Тендер з вищеназваним видом робіт виконком провів 12 грудня 2022 року. Юлія Рогожина була на ньому єдиним учасником.

За даними електронної системи публічних закупівель Prozorro, вона виграла ще два тендера, які проводив виконком Ковельської міської ради:

  • 8 липня 2021 року за послуги з обстеження технічного стану адміністративної будівлі за адресою: вул. Незалежності, 73 в м. Ковелі – 45 000,00 грн;
  • 3 вересня 2021 року за роботи з розробки проєктно-кошторисної документації по обєкту «Реконструкція адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 73 в м. Ковелі» – 49 500,00 грн.

Нагадаємо, що у грудні 2022 року Господарський суд Волинської області визнав недійсними рішення уповноваженої особи виконкому й договір на проведення ТОВ «Бетон Брук Сервіс» робіт з реконструкції адміністративної будівлі у Ковелі на вулиці Незалежності, 73 за бюджетні кошти на суму 15,7 мільйона гривень. Цей договір підписали Ковельський міський голова Ігор Чайка та директор ТОВ «Бетон Брук Сервіс» Сергій Стрихарчук.

Публікація за темою: Прокуратура скасувала через суд державну закупівлю у Ковелі на 15,7 мільйона гривень  

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. За тривіальну комп’ютерну графіку яша покладе трохи більше 10 штук баксів на кишенькові витрати. Дрібничка для нього, але приємно йому…

  2. Бл*дь ні бога ні душі, за що хлопці гинуть? Щоб ці тварюки маючи бронь,тепер вже й право виїзду за кордон, тупо грабували їх сімї. Невже оте міськрадовське шобло не боїться божого суду. А як же їх діти? Як правило за гріхи батьків розплачуються діти. Нічого свтого в цих отгодованих свиней не має

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X