Прокуратура вимагає скасування державної закупівлі у Ковелі на 15,7 мільйона гривень

26.10.2022 о 17:50 · 3 хв читання

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави в особі Державної аудиторської служби України до виконавчого комітету Ковельської міської ради та господарського товариства, аби визнати недійсними рішення уповноваженої особи виконкому та договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти на суму 15,7 мільйона гривень.

Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що орган місцевого самоврядування за наслідками публічної закупівлі у лютому 2022 року уклав з підприємством договір на проведення робіт з реконструкції адміністративної будівлі у Ковелі.

Проте Державна аудиторська служба України встановила, що процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала умовам тендерної документації.

Згодом наявність цих порушень визнав і Волинський окружний адміністративний суд.

Попри це, договір про виконання робіт досі чинний.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори вимагатимуть визнати рішення уповноваженої особи та договір про закупівлю робіт недійсними.

Як уже повідомляв «Ковель media», проєктувальником є приватна підприємиця з Луцька Юлія Рогожина, яка розробляла робочий проєкт реконструкції адміністративної будівлі у Ковелі на вулці Незалежності, 73. Головний інженер проєкту – Микола Бондаренко.

У тендері на проведення реконструкції перемогло ТОВ «Бетон Брук Сервіс» (Луцьк).

Серед документів, з якими могли ознайомитися учасники тендеру, є протокол узгодження цін на матеріальні ресурси, який підписав та затвердив гербовою печаткою Ковельський міський голова Ігор Чайка. Кому належать два інших підписи в кінці цього документа – невідомо.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
  1. Поздоровляємо Яшу із зальотом в Ковелі! Бажаємо залетіти ще краще!

  2. То що ж це сталося? Яшенька провалив задачу на 15 лямів? Бюджетні грошики не попадуть в карман олігарху? Походу ще підвів під кримінал Чайку?

  3. Просто так місцева прокуратура не наїде на самого Яшу. Видно його зверху зливають, чимось комусь не догодив…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X