Прокуратура хоче визнати незаконним договір на будівництво у Ковелі укриття за 35,6 мільйонів гривень

01.10.2023 о 14:00 · 2 хв читання

Волинська обласна прокуратура просить суд визнати недійсним договір підряду від 18 серпня 2023 року на суму 35 млн 612 тис. 442 грн, який укладено між управлінням освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради та ТОВ «Волиньдорбуд» (м. Ковель).

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Волинської області від 27 вересня.

Судовий позов Волинська обласна прокуратура подала в інтересах держави в особі Волинської обласної військової адміністрації та Західного офісу Держаудитслужби (м. Львів).

Відповідачами у справі є управління освіти і товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньдорбуд». Вищевказаний договір підряду підписали їх керівники – начальник управління Віктор Бичковський та директор Василь Карач. Саме це підприємство було єдиним учасником і переможцем тендеру на нове будівництво укриття ліцею №1 у Ковелі, з очікуваною вартістю 36 млн 339 тис. 686,52 грн. Відповідальною особою за проведення даного тендеру є працівниця управілння освіти Вікторія Ягодіна.

Головуюча у справі суддя Господарського суду Волинської області Антоніна Кравчук призначила підготовче судове засідання на 25 жовтня о 10:30.

Нагадаємо, у Ковелі будуть найбільше стаціонарне укриття для найбільшого за кількістю учнів ліцею міської громади – №1. Захисна споруда розрахована на 800 місць.

Як заявив міський голова Ігор Чайка, укриття, вартістю понад 35 млн грн, місто будує у співфінансуванні з державного та місцевого бюджетів. Саме ліцею №1 держава виділила 20 млн 400 тис. грн освітньої субвенції (тоді як субвенція на всю область становила 47 млн грн). Решту коштів виділяє міська рада зі свого бюджету.

Діяльність ТОВ «Волиньдорбуд» пов’язують з іменами відомих політиків та олігархів – Ігорем Палицею та Степаном Івахівим.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (17)
 1. Я сьогодні їхав від матері понад першою школою і не витерпів зайшов щоб подивитись на так зване будівництво !
  Я як майстер і виконроб який все життя працював на будівництві не можу зрозуміти для чого закопуватися нижче грунтової води води( це коли нинішня осінь дуже суха але зате на будівництві стоїть машина яка відкачує грунтові води ) . А що буде навесні коли грунтові води піднімуться на 1200 мм ? Коропів будуть вирощувати ?
  Які то вказівки і проекти хто робить ,щоб закопатись на півтора мери грунту, а верх конструкції залишається відкритою !
  Ми всі знаємо які характеристики мають сучасні ракети . Вони пробивають легенько 1 ,5 м армувального бетону,
  Нащо гроші України закопувати в болото ?

 2. “Нащо гроші України закопувати в болото ?”
  .
  Не в болото, а яші в кишеню.

 3. Головне гроші 💰 чайка з яковлевим получили задачу яка фірма має виграти і який кошторис треба зробити щоб всім було добре

  1. Штаб біля паровоза на привокзалці. Там представництво.

 4. Бичковський бик кгбешний стукач, що скажуть те і робить .Яша місце в буцигарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X