Суд визнав незаконним тендер на 11,6 млн грн, який провела мерія

05.10.2021 16:55

Прокурори на Волині домоглися скасування проведеної з порушеннями закону закупівлі на 11,6 мільйона гривень.

Рішенням Господарського суду Волинської області задоволено позов обласної прокуратури і визнано недійсними рішення тендерного комітету Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради, а також договір про надання послуг з прибирання і підмітання вулиць у Ковелі на суму понад 11,6 млн грн, укладений із комунальним підприємством «Ремонтне житлово-комунальне підприємство №1», – повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Прокурори виявили, а Держаудитслужба підтвердила порушення вимог законодавства, допущені при проведенні у березні 2021 року процедури закупівлі – неправомірне допущення замовником до аукціону і подальше визначення переможцем торгів підприємства, яке є пов’язаною особою з іншим учасником процедури закупівлі.

Натомість торги було проведено за відсутності конкурентної боротьби, а після укладення договору переможець тендеру залучив інших його учасників до надання послуг замовнику на умовах субпідряду.

За втручання прокуратури результати торгів і договір про надання послуг визнані недійсними.

На фото Ковельської міської ради: виконуючий обов’язки начальника Управління КБ та ЖКГ Сергій Дудка (крайній зліва)

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. а хто ж ще по вашому прибирає як не ЖЕК 1. а те що віддав частину свого заробінку неробам з жек2 і вересу, так це була вказівка зверху. Товстига корупційним шляхом прилаштував верес в сфері надання комунальних послуг. а тепер всі мучаться. Де прибирає верес, все задристано, а жек 2 взагалі не прибирає а гроші їм за прибирання капають.

  2. комусь дуже муляють ті 11 мільйонів які чесно відробляє комунальне підприємсво ЖЕК1. в місті порядок, сміття вивозиться вчасно, вулиці прибираються. а декому потрібно розбазарити ці гроші, понаписувати фіктивні акти виконаних (невиконаних) робіт і відмити кошти, як це робив товстига з кіндеров через підконтрольну їм начальницю жек2 памідориху. Що ж крадіть даля і грабуйте дежаву. Добєте той жек та й буде місто в срачі і злиднях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.