Оштрафували секретаря тендерного комітету ковельської мерії

17.06.2020 о 15:52 · 1 хв читання

Суд призначив працівнику виконкому Ковельської міської ради 1700 гривень штрафу.

Ковельський міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності голову тендерного комітету управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради Олександра Кіндера, який тут також обіймає посаду головного спеціаліста.  

За даними Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, при здійсненні закупівель товарів і послуг на суму, що дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, він протягом липня-грудня 2019 року не оприлюднив звіти про 43 укладені договори.

У суді чиновник не визнав своєї провини та пояснив, що він, як секретар тендерного комітету, лише розміщує інформацію про публічні закупівлі за дорученням голови цього комітету – начальника УКБ та ЖКГ Андрія Стернічука. Однак його виправдання спростовують офіційні документи.

Суд визнав винним Олександра Кіндера та оштрафував на 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень, а також стягнув з нього на користь держави судовий збір.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X