Оштрафували секретаря тендерного комітету ковельської мерії

...

Суд призначив працівнику виконкому Ковельської міської ради 1700 гривень штрафу.

Ковельський міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності голову тендерного комітету управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради Олександра Кіндера, який тут також обіймає посаду головного спеціаліста.  

За даними Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, при здійсненні закупівель товарів і послуг на суму, що дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, він протягом липня-грудня 2019 року не оприлюднив звіти про 43 укладені договори.

У суді чиновник не визнав своєї провини та пояснив, що він, як секретар тендерного комітету, лише розміщує інформацію про публічні закупівлі за дорученням голови цього комітету – начальника УКБ та ЖКГ Андрія Стернічука. Однак його виправдання спростовують офіційні документи.

Суд визнав винним Олександра Кіндера та оштрафував на 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень, а також стягнув з нього на користь держави судовий збір.


Вам може бути цікаво

Чиновник ковельської мерії заплатить штраф

Багатомільйонний тендер у Ковелі закінчився повним «провалом»

Поблизу ліцею № 7 витікають нечистоти

Прокуратура розслідує «договорняк» у Ковельській мерії

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.