Учень ліцею на Ковельщині посварився з вчителем через сигарету та повідомив поліції, що педагоги напилися

Сьогодні в 14:26 · 1 хв читання
Самарівський ліцей

У Ковельському районі суд розглянув справу щодо школяра, який з метою помсти повідомив поліції неправдиву інформацію про своїх вчителів.

У постанові Ратнівського районного суду вказується, що вранці 15 квітня 2026 року підліток у селі Самари, перебуваючи в ліцеї, надіслав на електронну адресу Національної поліції вигадану інформацію щодо вчителів навчального закладу. Зокрема, хлопець у листі написав, що педагоги перебувають на роботі у стані алкогольного сп’яніння, – пишуть «Волинські новини».

Дії учня кваліфікували за ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб).

Під час розслідування з’ясувалося, що раніше підліток мав конфлікт з учителем, який зробив йому зауваження через використання електронної сигарети. Тож, повідомивши у поліцію вигадану інформацію, школяр хотів помститися.

На розгляд справи у суд хлопець не з’явився, але подав клопотання, в якому визнав вину, просив справу розглянути за його відсутності та закрити провадження за малозначністю.

Суддя Оксана Свистун врахувала, що учень не досягнув повноліття, вперше притягується до адмінвідповідальності, і застосувала до нього захід впливу у виді попередження.

Поділитися

Більше про

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X