На Ковельщині запрацювала ще одна поліцейська станція

24.12.2020 о 11:28 · 2 хв читання

У Колодяжненській та Самарівській територіальних громадах функціонуватимуть поліцейські станції.

Це вже 37 та 38-ма станції на Волині, створені в громадах, які долучилися до проєкту «Поліцейський офіцер громади», повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

У Колодяжненській територіальній громаді працюватиме поліцейський офіцер Володимир Будков. Правоохоронець обслуговуватиме 19 населений пунктів з загальною кількістю населення – понад 10 тисяч осіб.

Анатолій Пашкевич служитиме у Самарівській громаді, де проживає понад п’ять тисяч осіб.

Зазначимо, що поліцейські пройшли складний конкурсний відбір та навчання на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Протягом майже трьох місяців офіцери громад вивчали спеціальний підготовчий курс, аби бути гідними захисниками своєї громади.

На місцях правоохоронцям створили комфортні умови для виконання функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням публічної безпеки й порядку.

Вчора, 23 грудня, вони отримали позашляховики, щоб мати змогу оперативніше реагувати на виклики. В авто є все потрібне – сейф, термопринтер для винесення постанов про адмінправопорушення, а також інструменти, які необхідні не тільки для несення служби, а й для допомоги людям.

До слова, проект «Поліцейський офіцер громади» розпочав працювати на території України з 2019 року. Це новий формат дільничного офіцера поліції, який живе та працює на території своєї громади та знає всі проблемні питання громадян й допомагає у їх вирішенні.

Фото Національної поліції

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X