Що зміниться після розширення Ковельського району

19.07.2020 о 14:36 · 1 хв читання

Замість 16 районів у Волинській області залишиться всього чотири.

Згідно постанови, замість 490 районів України лишається 136. У Волинській області затвердили 4 райони: Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковельський і Луцький, інформує Суспільне мовлення України.

Ковельський район затверджено у складі територій Велимченської сільської, Велицької сільської, Вишнівської сільської, Голобської селищної, Головненської селищної, Дубечненської сільської, Дубівської сільської, Заболоттівської селищної, Забродівської сільської, Ковельської міської, Колодяжненської сільської, Луківської селищної, Люблинецької селищної, Любомльської міської, Поворської сільської, Ратнівської селищної, Рівненської сільської, Самарівської сільської, Сереховичівської сільської, Смідинської сільської, Старовижівської селищної, Турійської селищної, Шацької селищної територіальних громад.

За словами консультанта Асоціації міст України Валентина Малиновського, ОТГ стануть більш самостійними.

Об’єднані громади отримали власні бюджети, вони вийшли на прямі міжбюджетні відносини з державою. Вони отримували достатні податкові надходження і вийдуть з підпорядкування районів

– каже він

За його словами, змінюються лише території, але система управління на районному та обласному рівнях лишається старою через відсутність відповідних змін до Конституції. На рівні району продовжать працювати районні ради та РДА.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X