Чиновники мерії проводять рейди по підприємцях

14.08.2020 13:41

Спеціалісти сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі виконкому Ковельської міської ради спільно з інспекторами Держпраці проводять у Ковелі масові перевірки працівників та роботодавців.

Ковельська міська рада називає це «зустрічами», під час яких «увагу акцентують на дотримання вимог законодавства про працю». Мовляв, такі заходи носять роз’яснювальний характер і спрямовані на упередження можливих порушень та уникнення штрафних санкцій.

Як каже завідувачка сектором з питань праці Ліліана Герасимчук, міська влада вибудовує відносини з бізнесом на партнерських засадах, сприяє його розвитку. Тому інформаційні відвідування суб’ єктів всіх форм власності у сфері оптової і роздрібної торгівлі, організації харчування, надання послуг та інших мають на меті допомогти підприємцям, убезпечити їх, застерегти від ймовірних фінансових втрат.

Роботодавцям розповідають про переваги офіційного працевлаштування, ризики, що виникають внаслідок порушень законодавства, неприпустимість допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин

– говорить вона

З початку серпня превентивними заходами охоплено 70 суб’єктів господарювання, з них 17 використовували незадекларовану працю з 19 робітниками.

Принагідно вкотре закликаємо роботодавців відмовитися від «чорної» зарплати в «конвертах». Наголошуємо, що дотримання законодавства про працю вбереже вас від зайвих клопотів і штрафів

– каже Ліліана Герасимчук

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.