У Ковельській громаді рейдова бригада виявила 25 нелегальних працівників

14.11.2022 09:26

На території Ковельської міської громади продовжує працювати робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Упродовж третього кварталу 2022 року було відвідано 206 суб’єктів господарювання. Найбільше – у сферах торгівлі та наданні послуг, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

За словами завідувачки сектору з питань праці управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ліліани Герасимчук, на жаль, у кожного п’ятого роботодавця встановлено ознаки можливого використання незадекларованої зайнятості. Частина працедавців дослухалася до порад фахівців та легалізували трудові відносини з 25 особами. Також 65 громадян здійснили державну реєстрацію як фізичні особи-підприємці.

За умови виплати заробітної плати, хоча б на рівні мінімальної, це майже 272 тисяч гривень додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Просимо усіх платників Ковельської міської громади бути відповідальними, адже легалізована заробітна плата – це податки, які дають кошти на підтримку Збройних сил України та соціальні виплати

– говорить Ліліана Герасимчук

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *