Спецгрупа мерії виявила у місті 26 нелегальних працівників

25.05.2021 10:31

У Ковелі керуючий справами виконавчого комітету Іван Чуліпа провів нараду з питань незадекларованої праці, в якій взяли участь заступниця начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Наталія Ганя та завідувачка сектором з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Як зауважив Іван Чуліпа, на сьогодні фахівцями органів місцевого самоврядування проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо недопущення виплати заробітної плати в «конверті», але легалізація – це проблема, яка потребує спільних зусиль.

За його словами, у Ковелі працює спеціальна робоча група, яка впродовж лютого-квітня вивчила діяльність 191 суб´єкта господарювання. У результаті було легалізовано заробітну плату у 26 найманих працівників на загальну суму майже 160 тисяч гривень.

Ця робота буде продовжуватись і надалі. Сторони зобов’язались координувати спільні заходи, спрямовані на подолання такого негативного явища як прихована зайнятість та виплата нелегальної заробітної плати

– зазначає міськрада

Фото: Ковельська міська рада

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.