Рейдова бригада мерії виявила у Ковелі п’ять нелегальних працівників

08.12.2021 16:13

Учора, 7 грудня, міською робочою групою з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено чергове рейдове обстеження суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у Ковелі на вулицях Відродження та Заводській.

Про це повідомляє Ковельська міська рада з посиланням на Ліліану Герасимчук, завідувачку сектору з питань праці управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету.

За її словами, було вивчено роботу 22 суб’єктів та виявлено 5 працівників без належно оформлених трудових договорів. 

У ході інформаційно-роз’яснювальної кампанії, яка спрямована на упередження фактів нелегального працевлаштування, наголошено на ризики тіньової зайнятості.

Роботодавцям, у яких виявлено порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками, рекомендовано усунути порушення.

Фото Ковельської міської ради 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. вчіться у памідорихи- придурки. вна навпаки леалізувала на робті РЖКП2всю свою рідню. понад 30 чоловік на протязі 3 -х років отримували зарплату, списували паливо на розтрощені автомобілі, які де факто не могли навіть на бускирі пересуватись. Було вкрадено багато мільйонів грошей. Ото пожирувала памідориха. А наша феміда так старалась розкрити злочин, що аж за строком давності справу закрили. Так що вчіться як потрібно рабсилу легалізувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.