«Ковельтепло» хоче взяти кредитів на майже 6 мільйонів гривень

07.02.2022 о 10:43 · 1 хв читання

Підприємство теплових мереж «Ковельтепло» просить Ковельську міську раду надати дозвіл на відкриття кредитної лінії в одному з банків України на суму, що не перевищує 4 800 000,00 гривень, терміном на три роки, а також отримати беззаставний короткостроковий кредит-овердрафт на 1 100 000,00 гривень терміном не більше одного року.

Відповідні проєкти рішень уже зареєстровані у секретаріаті міської ради, їх автором є виконуючий обов’язки начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Дудка.

Кредити потрібні для забезпечення міста тепловою енергією та гарячою водою, поповнення обігових коштів та покращення розрахунків за енергоносії, придбання матеріалів та обладнання, своєчасної виплати заробітної плати та сплати податків.

Для забезпечення зобов’язань на суму кредитної лінії хочуть дозволити передати в заставу (іпотеку) майно, яке перебуває в повному господарському віданні «Ковельтепло», а саме:

  • адміністративно-побутовий корпус на вул. Володимирська, 97а;
  • адміністративно-побутовий корпус на вул. Володимирська, 85;
  • нежитлову будівлю, автогараж на вул. Відродження, 12б;
  • нежитлову будівлю, автогараж на вул. Володимирська, 85;
  • нежитлову будівлю, автогаражі на вул. Заводська, 27а.

У проєкті рішення зазначається, що у разі невиконання зобов’язань підприємства теплових мереж «Ковельтепло» перед банком по кредиту, надається дозвіл на відчуження усього вищевказаного майна.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Топлять дровами в 5 разів дешевшими ніж газ, а беруть з людей за газ. І ще кредитів хочуть, щоб закупити газ, продати його наліво за готівку, гроші в кишеню, обанкротити Ковельтепло і потім викупити його в банку за безцінь. Щось не так?..

  2. Корупційному бюро. Схоже, так воно і буде, якщо всі будуть мовчки спостерігати за махинаціями міської влади. Цікаво, як реагують на це депутати, які ще у минулому році були дуже ” громадськими активістами”? Чому не б”ють на сполох?

  3. Єдиний вихід – перевести Ковель на автономне опалення, як у свій час перевели Люблинець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X