Міська рада дозволила «Ковельтеплу» взяти кредитів на 14,6 млн грн

02.11.2022 о 12:32 · 1 хв читання
Володимир Бойко

На останній сесії Ковельської міської ради депутати прийняли три однотипні рішення, згідно яких підприємство теплових мереж «Ковельтепло» отримало дозвіл на відкриття кредитних ліній.

Кредити не повинні перевищувати суми 4 800 000, 3 000 000 та 6 840 000 гривень, терміном не більше тридцяти шести місяців.

У преамбулі рішень вказується, що це дає можливість зменшити відсоткову ставку по діючому кредиту з 20,12% до 5%, як стверджується листом керівництва підприємства.

Директора ПТМ «Ковельтепло» Володимира Бойка уповноважили підписати кредитні договори та інші необхідні правочини та документи, йому надано право самостійно узгодити умови цих договорів.

Для забезпечення зобов’язань по кредитах міська рада дозволила «Ковельтеплу» передати в заставу майно підприємства: два адміністративно-побутових корпуси на вулиці Володимирській; п’ять автогаражів, які розташовані на Відродження, Володимирській, Заводській та Володимира Кияна; модуль когенераційний потужністю 238 кВт на Заводській; котел КВ м-3,5 МВт на Володимирській; п’ять транспортних засобів – МАЗ з краном-маніпулятором, вантажні автокран та самоскиди.

На сесійному засіданні під час розгляду цих проєктів рішень від депутатів не було жодних запитань чи зауважень. Не голосували за відкриття кредитних ліній лише представники депутатської фракції ВО «Свобода».

Публікація за темою: «Ковельтеплу» надає лізинг на 22 млн грн «сімейний» банк

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (20)
 1. Хіба дрова подорожчали чи всі дерева в місті вирізали…

 2. Мало Бойко прихватизує людських грошей через те, що палить безплатні гілляки із скалічених ковельських дерев замість дорогого газу, так ще і вирішив Ковельтепло прихватизувати за класичною схемою. Візьме непотрібний кредит, зробить вигляд, що повертати нічим і в змові з банком реалізує заставлене майно за копійки на підставну юридичну особу, яка в дійсності йому належить.

 3. Дармоїди усі наші обранці. Усі разом, за мовчазною згодою обдирають ковельчан з року в рік. Мовчіть, народ, і далі.

  1. Пенсіонери не вийдуть, здоров‘я не те.
   А молодь «єбашить» на ту комуналку.
   Не влада, а гівно собаче.

 4. Настане час відповідати. Чайка має самий перший відповісти. Робить вигляд, ніби не знає , що весь Ковель опалються дармовими дровами.

  Ви думаєте народ ще довго терпітиме?

 5. Ну Вован красавчик схему замутив, певно вже й фірмочку відкрив. Чекаємо коли “почесний громадянин міста” відхопить відступу. Скоро пенсія у Вованчика, треба ж забезпечити діток й онуків. Да й Ігорек в накладі не залишиться. В Країні війна а Вони грабують. Багато років Вован “плідно працює” на свій карман. Може нарешті час його зупинити?

 6. Вау Вовчик протрезвів виліз попіаритись налийте йому соточку бо бідному пагано

 7. Бойко на фото втягнув губи, як мрець. Можливо, цироз печінку доїдає і клапани застукали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X