Двох продавчинь у Ковелі судили за те, що були без масок

Ковельський відділ поліції скерував до суду дві справи про притягнення до адміністративної відповідальності ковельчанок за порушення правил карантину під час торгівлі.

У матеріалах йдеться про те, що вдень 21 червня цього року поліція провела у Ковелі рейд.

У першому випадку поліцейські встановили, що на бульварі Лесі Українки на літньому майданчику «Файно тут» місцева мешканка здійснювала обслуговування клієнтів без засобів індивідуального захисту. В судовому засіданні вона пояснила, що офіційно не працює, а за домовленістю з приятелем допомагала в оформленні технологічних карт бару. Здійснила обслуговування лише одного клієнта у зв’язку з відсутністю поблизу вільних працівників бару.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук визнав жінку винною та оштрафував на 17 тисяч гривень. Також їй доведеться сплатити на користь держави судовий збір в сумі 420 гривень 40 копійок.

В іншому випадку, в магазині «Золотоволоска», що на вулиці Відродження, продавець обслуговувала покупців без маски та рукавиць. У суді вона розповіла, що в момент приходу поліцейських не обслуговувала клієнтів, а саме відійшла від торгового прилавку, щоб випити води, тому й зняла засоби індивідуального захисту.

Суддя Петро Бойчук звільнив її від адміністративної відповідальності в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

У закладах торгівлі Ковеля провели позапланову перевірку

Чиновники посилили рейди по торговельних закладах Ковеля

У Ковелі на карантин закриваються ресторани та кафе

Карантин у Ковелі: як будуть навчатися діти з 1 вересня

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.