Дружину консультанта міського голови притягнули до адмінвідповідальності

25.12.2021 о 17:09 · 3 хв читання

Головне управління Державної податкової служби у Волинській області направило до суду справу про притягнення до адміністративної відповідальності приватної підприємиці Алли Пініс. Вона є дружиною голови депутатської фракції політичної партії «Сила і честь» у Ковельській міській раді Ігоря Пініса, який працює консультантом Ковельського міського голови Ігоря Чайки.

За даними податківців, Алла Пініс порушила встановлений порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, а саме: на момент закінчення перевірки у неї були відсутні накладні на придбання товарів, акти приймання-передачі, які б підтверджували їх походження.

Підприємиця на розгляд справи не з’явилася, про причини неявки не повідомила, хоча лист з повісткою про виклик до суду отримала вчасно.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк постановив визнати Аллу Пініс винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП. На неї накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 85 гривень. Вона має сплатити в дохід держави судовий збір в розмірі 454 гривні.

У суді знаходиться ще одна адміністративна справа на Аллу Пініс – за ч. 1 ст. 156 КУпАП, яка передбачає дії суб’єкта підприємницької діяльності щодо порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами без ліцензії або марок акцизного збору. Розгляд цієї справи має відбутися 17 січня 2022 року об 11:00. Головуючою є суддя Ірина Логвинюк.

Підприємиця уже не вперше притягається до адміністративної відповідальності.

Постановою Ковельського міськрайонного суду від 17 листопада 2016 року Аллу Пініс судили за ч. 1 ст. 155-1 КУпАП і оштрафували на 100 гривень. Фіскальна служба встановила, що 30.09.2016 року о 13 годині 20 хвилин при перевірці кафе «Продукти», яке розташоване у селі Дубове на вулиці Ковельській, 49, вона порушила п. 9, п. 12 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі і громадського харчування та послуг».

У листопаді 2021 року за порушення умов карантину в магазині «Продукти» у Ковелі на вулиці Брестській, який належить Аллі Пініс, працівниками Ковельського районного управління поліції було складено адміністративний протокол. З метою перевірки дотримання власницею санітарних норм на період карантину у даному закладі торгівлі було направлено лист у Ковельське управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області.

Відомо, що Ігор Пініс з 11 липня 2011 року є керівником обслуговуючого кооперативу «Брестський-Пасаж». Разом із ним співзасновниками цієї юридичної особи є його дружина Алла та ковельчанин Сергій Рудень.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. у нас для того депутатики і існують щоб захищати свої шкурні інтереси. Всі такі праведники на словах. А ось зараз влада фактично визнала переможцем на тендер по прибиранню міста КП ВЕРЕС. Це ще до прведення тендеру. А Вчорашній сракопад показав чого вартий Верес. Жодної купки піску на їх території. не кажучи вже про посипку. Ось би депутатам і взятись за перевірку діяльності нашої комунальної влади. Як такі шарлатани взагалі можуть бути допущені до конкурсу. Але тут депутатики мовчать

  2. тендери це взагалі болюча тема для ковельської влади. Чомусь так тихенько пройшла закупка нових тракторів для КП Добробут. а ви знаєте що за кожен трактор Михалевич заніс в білий дом певну суму грошей?

  3. Сьогодні теж жахливий ср…пад! Зовсім ніде не посипано! Куди дивиться влада?

  4. Якщо є точна інформація найдіть людину, незнаю точно його прізвище, але він заступник голови громадської ради при міському голові. Резонанс я вам гарантую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X