Підприємців перевіряла чиновниця, яка має власний бізнес

13.11.2021 11:50

Учора, 12 листопада, перша заступниця голови Ковельської районної державної адміністрації Галина Коляда спільно з працівниками РДА та виконкому Ковельської міської ради, Держпродспоживслужби та поліції провели перевірки дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки у ряді закладів торгівлі, які спеціалізуються на реалізації продуктів харчування та товарів промислової групи.

В кожному закладі перевіряли наявність сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників та відвідувачів, інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби, тимчасове маркування, наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів, – повідомляє Ковельська РДА.

Також в ході проведення перевірок спеціалісти проводили роз’яснювальну інформаційну роботу щодо дотримання карантинних вимог, наголошували на необхідності використання індивідуальних засобів захисту під час карантину та проведенні вакцинації.

І це при тому, що перша заступниця голови райдержадміністрації має свій власний бізнес. Згідно її декларації про доходи та майно, а також даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, вона продовжує володіти 100% капіталу ТОВ «Єврошляхбуд Ковель» та й по сьогодні значиться директоркою цієї фірми.

«Ковель media» уже розповідав про незаконне відведення Галині Коляді у квітні 2014 року землі державної власності сільськогосподарського призначення, площею 1 гектар, що згодом підтвердили судові інстанції. Крім того, тоді розпочалося досудове розслідування у кримінальному провадженні про шахрайство, доля якого – невідома.

До речі, це була вже не перша судова справа для Галини Коляди. У квітні 2009 року її обвинувачували у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 222, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Працюючи на той час директоркою ТОВ «Галактика Авто», вона вносила в офіційні документи недостовірні відомості щодо витрат, понесених у зв’язку із перевезенням пільгової категорії громадян на приміських маршрутах, після чого, з метою одержання коштів субвенції з державного бюджету, подавала вказану завідомо неправдиву інформацію в управління праці та соціального захисту населення Ковельської РДА. Загалом, державі було завдано збитків на суму 24,4 тисячі гривень, станом на січень-липень 2008 року.

Потрапивши на лаву підсудних Галина Коляда просила суд звільнити її від кримінальної відповідальності на підставі Закону України «Про амністію» від 12 грудня 2008 року. Прокурорка Ганна Шама не заперечила. Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк постановив звільнити Коляду від кримінальної відповідальності, а провадження у справі – закрити.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Поділитися:

Коментарі

  1. Привокзальну розігнали?поки працює привокзальний стихійний ринок,ніяких перевірок не було.фікція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *