Поліція не надала суду доказів у справі дружини радника міського голови

06.02.2022 16:24
Ігор Пініс / Фото: UA Волинь

Ковельський міськрайонний суд розглянув другу справу про притягнення до адміністративної відповідальності приватної підприємиці Алли Пініс. Вона є дружиною голови депутатської фракції політичної партії «Сила і честь» у Ковельській міській раді Ігоря Пініса, який працює консультантом Ковельського міського голови Ігоря Чайки.

Нагадаємо, у грудні 2021 року суд оштрафував її за порушення встановленого порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, а саме: на момент закінчення перевірки у неї були відсутні накладні на придбання товарів, акти приймання-передачі, які б підтверджували їх походження.

Перевірка здійснювалася 9 листопада 2021 року працівниками Головного управління Державної податкової служби у Волинській області, яке й скерувало справу до суду. 

Під час тієї ж перевірки працівниками Ковельського районного управління поліції було встановлено, що Алла Пініс в магазині «Продукти» на вулиці Брестській, 2/8 здійснювала роздрібну торгівлю горілкою «Біла» (0,5 л) та настоянкою «Зубровиця» (0,5 л) з підробленими марками акцизного податку, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 156 КУпАП.

Підприємиця в суді вину у вчиненні правопорушення не визнала та пояснила, що горілку та настоянку магазин не продавав.

Суддя Сергій Панасюк постановив, що матеріали від поліції не містять достатніх і переконливих доказів того, що магазин продавав вищевказані напої, а тому справу слід закрити у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

До матеріалів додані 6 фотографій, які факту торгівлі горілкою «Біла», ємністю 0,5 л., та настоянкою «Зубровиця», ємністю 0,5 л., не доводять. Зокрема, з них неможливо зробити висновок, де конкретно були виявлені пляшки, чи стояли вони на вітрині, чи мали цінник.

Інші докази: відеозапис з камер поліцейських; фото з зазначенням місця виявлення пляшок з самими пляшками та цінниками до них; пояснення свідків, які підтверджують факт торгівлі; дані касових операцій з вказаною вище горілкою; документи податкової перевірки з зазначенням конкретних місць виявлення вищезгаданих пляшок; їхнім описом, – до матеріалів не додані, а отже слід вважати, що вони відсутні

– зазначає постанова суду

Суддя Сергій Панасюк, який виправдав нещодавно міського голову Ігоря Чайку, а тепер і дружину його консультанта, у судовій постанові по Аллі Пініс чомусь вказує, що справа надійшла з Ковельського відділу поліції, хоча такої структури внаслідок реорганізації не існує ще з кінця 2020 року. А тимчасово виконуючого обов’язки начальника Ковельського районного управління поліції майора Андрія Литвина особовому складу було представлено 11 січня 2021 року.

Поділитися:

Коментарі

 1. Суддя відмазав корупціонера тому що получив відкат у вигляді комунального майна. Якщо такий зашквар був би в Європі давно радник написав би заяву на звільнення. Кругова порука. Повний абсурд. Чайка повинен звільнити пініса.

 2. Суддя абсолютно правий.
  Поліцейські не вміють ні складати протоколи про адміністративні правопорушення, ні оформляти належним чином матеріали. А будь-які сумніви в доведеності вини тлумачаться на користь особи, яка притягується до відповідальності (ч. 3 ст. 62 Конституції).
  Якщо ретельно досліджувати адмінматеріали, що подаються до суду, практично нікого не можна притягнути до відповідальності, хто не визнаєсвоєї вини.
  І нічого хорошого в цьому немає.

 3. Що ти несеш? Який відкат, яке комунальне майно? Давай докази або не звізди!

 4. Продажний адвокат правий.
  То така поліція і така податкова—розумних від природи та освічених там уже майже немає..
  Не дати їм доступ до баз даних,відкритих та закритих,то це взагалі—телятник.
  Чиновники усіх рівнів—саме бидло неосвічене.Ото,що схеми по розкраданню коштів повивчали.І то не самі придумали.
  Вони адмінматеріал не здатні скласти чи позов путній зліпити—куди цих малоумних ще до суду пускати.
  А те,що торгує горілкою—то зрозуміло.

 5. Керівництву поліції про це не відомо? пише:

  Зупинили якось на маневицькому посту—так там уся зміна цих серунів у формі та з повноваженнями обдовбана,під наркотиками.
  Хто розуміється в обкурених—придивіться,коли зупиняєтеся на маневицькому посту.

 6. А у них верховний головнокомандувач той,що гарант теж завждм обдовбаний.Тільки очі тре та в носі ковиряється,бо йому там чухається від кокаїну
  Йому можна,а їм нє?

 7. Не продавали,не виявлено,доказів не надано,накладні та акти відсутні,матеріали в справі відсутні,пояснення свідків відсутні.Підробні акцизні марки відсутні,пальона бормотуха відсутня.Присутні лише продажні менти,судді та “Сила і Честь”.Слава і хвала баригам,торгашам – спекулянтам,ментам – імпотентам,депутатам пристосуванцям до корита.Головам та їх приблатненим радникам поцріотам своєї кишені.Куди втікати будете сильні та чесні любителі шарійової правди ?

  1. Не в той бік дивишся. Теж грішника знайшов. Краще на Бойка глянь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *