Пенсіонерку з Ковеля оштрафували за торгівлю нелегальними цигарками та алкоголем

11.01.2023 о 12:00 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Ковельчанка пенсійного віку, яка має інвалідність третьої групи, здійснювала продаж тютюнових виробів та спиртних напоїв без марок акцизного збору, чим вчинила адміністративне правопорушення.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Згідно протоколу районного управління поліції, вона продавала цигарки та алкоголь із контейнеру на території ринку, що у Ковелі на вулиці Брестській.

У судовому засіданні пенсіонерка провину свою визнала і пояснила, що правопорушення вчинила через тяжке матеріальне становище, яке склалось в сім’ї, так як вона отримує малу пенсію, має проблеми із здоров’ям; чоловік її також є особою з інвалідністю третьої групи, потребує лікування.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Волкова постановила оштрафувати ковельчанку на двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн, з конфіскацією в дохід держави предметів торгівлі, та стягнути судовий збір у розмірі 496 грн 20 коп. При цьому задовольнила заяву про розстрочку виконання адміністративного стягнення в частині сплати штрафу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Ой, бідна яка, від біди пішла людям біду продавати😡 хай би квіти продавала чи носочки плетені,а вона горілку з цигарками тулила,і ще й можливо, підліткам продавала…

  2. Якби,ще,на,черемушках,так,зробили,там,де,сходи,дерев’яні,зроблені,під,балконом,там,теж,торгують,горілкою.

  3. На Черемушках участковий боїться на район приходити, все вирішує в телефонному режимі, то про що мова. Там точка на точкі де продають і алкоголь і наркотики, особливі клієнти навіть чарку горілки можуть купити.

  4. Прочитав коментарі , кожен заробляє як може , і судити людей в коментарях не потрібно це все завжди було і буде , як з цим не борись

  5. О да видно це мусара були а не люди! Запамятайте ніхто в горло не льє а от доживете до пенсіі то зрозуміють всі чого бабулі барижать! Сором мусорам!

  6. Бог їй суддя, і це я не про бабку-баригу, а про суддю, пані Юлію

  7. І як завжди для свого плану роботи зловили стареньку пенсіонерку,а скільки є дійсно таких які крутять це в великих оборотах то вони їх кришують а тут пенсіонерку оштрафували та вона можливо і пенсії стільки не отримує скільки штрафу дали,ганьба.

  8. Менти все кришують…. На привокзалці продають сигарети без акцизу і всі це знають,.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X