Судимого ковельчанина оштрафували на 850 грн за запуск феєрверка

25.11.2022 22:24

Ковельський міськрайонний суд оштрафував 35-річного чоловіка, який під час воєнного стану запустив феєрверк. Поліцейським порушник пояснив, що запустив піротехніку під час святкування дня народження племінниці. Оскільки з грудня 2020 року запускати салюти чи феєрверки у Ковелі заборонено, на чоловіка склали адмінпротокол. Згідно з рішенням суду, він повинен заплатити 850 грн штрафу.

Про це повідомляє сьогодні Zaxid.net.

Зазначимо, що інцидент стався ввечері 5 листопада 2022 року. Очевидці помітили, як хтось на вулиці Брестській запустив феєрверк. «Ковель media» опублікував відео.

Наступного дня після інциденту міський голова Ігор Чайка повідомив у соціальних мережах, що в такий спосіб розважався 35-річний раніше судимий ковельчанин, який був у стані алкогольного сп’яніння.

Не знаю, добре чи погано, що він не потрапив до рук власне ковельчанам

– зазначив мер міста Ігор Чайка

Згідно відкритих даних судових органів України, правопорушником є Олександр Масловський, який, як не дивно, офіційно з вогнепальною зброєю в руках – автоматом, перебував у Ковелі в приміщенні Адміністративного будинку на вулиці Незалежності, де розташовані Ковельська районна військова адміністрація, міська та районна ради, виконавчий комітет Ковельської міської ради та інші органи влади.

Олександр Масловський

І це при тому, що у 2020-2022 роках його неодноразово було притягнуто Ковельським міськрайонним судом до адміністративної відповідальності – за ст. 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню), ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), ч. 2 ст. 187 КУпАП (порушення правил адміністративного нагляду).

Крім того, Олександр Масловський був засуджений 13 листопада 2006 року вироком Солом’янського районного суду міста Києва за ч. 1 ст. 187 (розбій), ч. 2 ст. 186 (грабіж), ст.ст. 69, 70 КК України до трьох років шести місяців позбавлення волі.

16 січня 2014 року він був засудженй вироком Камінь-Каширського районного суду Волинської області за вбивство свого дядька до 12 років позбавлення волі…

Олександр Масловський – крайній зліва. У центрі – депутат Ковельської міської ради, голова депутатської фракції «Сила і честь» Ігор Пініс

У постанові Ковельського місьрайонного суду йдеться, що на засідання правопорушник не прийшов, про причини неявки не повідомив. Тож справу розглядали без нього. У письмовому поясненні, яке він надавав ще коли поліція складала протокол, чоловік провину визнав.

Суддя Петро Бойчук визнав Олександра Масловського винним у порушенні ч. 1 ст. 195-6 КУпАП (порушення використання піротехнічних засобів). Максимально йому загрожувало до 1020 грн штрафу, але суд призначив лише 850 грн. Крім того, порушник також сплатить 496 грн судового збору. Постанова наразі не набрала законної сили, її можна оскаржити в апеляційному суді.

Поділитися:

Коментарі

 1. Чому такий малий штраф? І цікаво,чи не Шишилін призначив такий смішний штраф! Ясно,що Пініс постарався ради дружбана. Пініс його і на роботу до себе взяв а ЖЕК.

 2. А хто його допустив до адміністративної будівлі????
  Ігор Чайка разом із Пінісом. ?????
  А Суд в 850 гр. вони тоже допомогли. ??

  1. А Пініса хто пришвартував до ЖЕКу та його подругу Стасючку а та ще й дочку привела і кабінети всім видали і зарплату хорошу

 3. Ну і що, що судимий? Покарання відбув- відбув. Чому на роботу не взяти.Людина може хоче жити нормальним життям, потрібно їй у цьому допомогти, а не цькувати.Просто потрібно дивитись, як він зараз себе поводить, чим живе і тоді вживати заходи. Відносно зброї, я думаю, коли її йому видавали, то ті люди і повинні знати можна йому бути при зброї чи ні.

  1. людина судима за грабіж і розбій ,тварина не пішла працювати ,а хотіла нажитись за рахунок інших , потім не виправилась і залетіла за вбивство ,зараз діч вчиняє дрібне хуліганство не постійній основі ,шо ти чешиш ? абасцати і в гроб закопати ,шоб не смерділо таке біосміття..

  2. Хто його не взяв на роботу? пініс прилаштував його в ЖЕК під свою опіку. То він з 30 днів роботи 28 днів був пьянізний що ще й Пінісу чуть рило не начистив.

  3. Ви що,не читали скільки разів він сидів? Який шанс? Дати такій людині зброю,яка сиділа за вбивство? Він не звик нічого робити. Гляньте на нього. Там все написано на обличчі. А Пініс ще й тримає його біля себе. Для чого йому така людина? Для добрих діл?

 4. З таких ура- ХЕР оїв скадається вся партія під головуванням Пініса. Як не придурок, то злочинець чи неадекват. і ви ще будете за таке кодло голосувати на наступних виборах?

 5. Скажіть, а чого пініс надів військовий однострій. він що, воює, чи мобілізованих до лав ВСУ? Може йому пора в окопи під Херсон?

  1. та розвилося бидла ,он не давно читав за свиню жирну з Альтаїр 777, шо потвора гроші збирала собі в кишеню ,типу “волонтер ” . Депутат ше там мирка ,такий самий членосос. Так от тварина комусь там погрожувала голову відразати ,кошти вимагала ,судима і займається “волонтерством”, вхпхпхахах . Ще мирка бігає шось там насасує ,пантується ,на фронт ачкує йти .Чи обухов ,свиня ,де скрізь дивиться де вкрасти шось можна і в табло дають всі потім толпою,тренер доречі ,а попів московських скільки. Багато таких членососів ,форму понатягують ,полу покери ,полу зекі ,в судді потім ниютьс ,вину визнають ,плачуть . На всю діч просто прокурорів не вистачить. Треба було б якусь організацію свторити по самосуду такого непотрібного зброду низькосортного. За кого воїни вмирають ,шоб така діч непотрібна тут існувала і продовжувала розмножувати дітей ,яким не зможе дати не культурного не духовного виховання ,м да..

  2. Пініс не Денисюк Богдан.В Естонії не ховається.Під псевдо Sili Udos не пише.І тут теж під різними анонімами не ховається.

 6. Хто може перекласти на адекватну мову цю бредятину ” все дуже важко”? Нічого не зрозуміло.Набір якихось фраз.

 7. ну почитай цю статтю ,загугли “кікавський юрій -ковель ” почитай ту статтю. Ще подивись різних зеків раніше судимих” волонтерів ” і т д. Подумай за кого воюють на передовій ..

 8. Ну, прочитано цю статтю! Особисто не знаю цього фігуранта і знати не хочу. Особам, які давали йому гроші, так і треба. Позичати гроші потрібно через Закон, тобто через нотаріуса.Дурням закон не писаний. Виходячи із змісту статті, потерпілі, тоїсть, ті дурні, які давали фігуранту гроші, повелись на його козиряння якимись знайомствами у різних структурах то биш хотіли теж все порішати, як говориться по блату. Що хотіли, те і мають. Мозок треба включати. А на передовій воюють за нашу країну, за свободу і за краще життя без аферистів у всіх проявах життя держави.

  1. і я не знаю і знати не хочу ,просто такіх фігурантів багато ,як цей ,як зверху стаття ,за зека який з пінісом в військовій формі ,це так просто для прикладу ,для роздумів за кого гинуть воїни ,а скільки швалі в тилу непотрібної фотографується в формі ,он інший рік умовно отримав за те шо гуманітарку перепродавав ,той дозволяє собі комусь погрожувати ,кошти на війні збирати і т д.

  2. ну за дурнів згоден , напозичались і не знають ,як забрати ,але які б не були . Чого цей мішок з гавном дозволяє людині погрожувати шо його сім*ю виріжуть ?

 9. Для людей, які не мають ні совісті, ні честі, ніяких моральних принципів / простою людською мовою – моральних виродків/ всі методи впливу на людину дієві, тому ця особина і погрожувала вирізати сім”ю і т.д. і т.п. , авось це спрацює, хтось злякається, не піде скаржитись і все якось розсмокчеться, а воно грошики отримає. Людина в першу чергу повинна , вчиняючи дію, думати про наслідки і прораховувати весь їх негатив у першу чергу / у даному випадку позичаючи гроші/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *