У штаті Ковельської міськради показали консультанта мера

05.03.2021 15:06
Фото: https://www.volynnews.com

На офіційному сайті Ковельської міської ради з’явилася, нарешті, зміна в структурі виконавчих органів. У першому розділі «Апарат управління» додано одного штатного працівника – консультанта міського голови Ігоря Чайки – депутата міської ради, очільника фракції «Сила і Честь» Ігоря Пініса.

Хоча про це призначення «Ковель media» писав ще 10 лютого у новині «Мер Ковеля взяв у консультанти свого суперника на виборах».

З відкритих джерел відомо, що Ігор Пініс займався підприємництвом з 13 січня 2000 року до 8 лютого 2021 року (основним видом його діяльності була роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах). А вже 9 лютого у свій перший робочий день на посаді консультанта міського голови він разом з Ігорем Чайкою та іншими чиновниками мерії взяв участь у «битві» зі снігом у центральному парку Ковеля.

Ігор Пініс та Ігор Чайка

Нагадаємо, на місцевих виборах у жовтні 2020 року вони були суперниками за посаду міського голови. Ігор Чайка, кандидатуру якого висунула владна на Волині політична партія «За майбутнє», здобув 3019 голосів виборців, а Ігор Пініс, який балотувався від партії «Сила і Честь» – 967 голосів (7-й результат – одразу за ексмером Олегом Кіндером).

Вперше Ігор Пініс балотувався на місцевих виборах у 2010 році, як член партії «Фронт Змін», у виборчому партійному списку до міської ради під № 17, але депутатом не став. Під час позачергових виборів Президента України у травні 2014 року був довіреною особою від Юлії Тимошенко на територіальному виборчому окрузі № 21. У березні 2015 року з подання мера Олега Кіндера депутати затвердили Ігоря Пініса членом виконавчого комітету. У жовтні того ж року він стає депутатом Ковельської міської ради від «УКРОПу», як член цієї партії очолює депутатську фракцію.

Ігор Пініс отримав Премію «Люди Року-2018. Волинь» у номінації «Волонтер року», як координатор міськрайонного інформаційно-координаційного центру «Волонтери Волині».

Як зазначав тоді сайт UA.People, Ігор Пініс є співзасновником волонтерської сотні громадської організації «Комітет громадського спротиву» та Центру допомоги 51-ої окремої механізованої бригади.

Він активно допомагає українським військовим і саме Ігоря обрали керівником об’єднання «Волонтери Волині». Це об’єднання трьох десятків волонтерських груп, двох сотень людей, які реально займалися і займаються конкретною допомогою українській армії, біженцям із зони неоголошеної війни, родинам учасників бойових дій на Сході України. Ігор Пініс та його соратники стояли біля джерел створення Ковельського центру допомоги 51 бригаді. Завдяки їхній підтримці у Ковелі виділили найбільше на Волині землі для учасників АТО. Ігор Пініс пройшов три Майдани, і від самого початку воєнних дій на сході він організовує допомогу армії та добровольцям, часто – ризикуючи власним життям

– йдеться у дописі

Ігор Пініс також запам’ятався, як на президентських виборах у березні 2019 року під час виступу Петра Порошенка у Ковелі крикнув йому про одіозного прокремлівського пропагандиста Шарія:

Пане Президент, чому ви переслідуєте журналіста Шарія!

На місцевих виборах у жовтні 2020 року Ігор Пініс – перший кандидат від нової для себе політичної сили – «Сила і Честь», депутатську фракцію якої він і очолив.

Поділитися:

Коментарі

  1. Шарій проросійський пропагандист!!!!! Для, чого за нього впрягатися не розумію??!!

  2. то вже може нарешті візьмуться за памідорихую Чому та крадійка до цього часу ще керує ЖЕКом і псує нерви нормальним людям. Пора на зону куфайки шити

  3. людина яка перебіга з одніеї партії в іншу хіба може бути політиком?

    1. а хто у нас не перебіга? порохобот теж колись був у партії регіонів і лобизався з яником

  4. хіба пінас політик??? Коли за 10 років перебіх чотири партії який з нього радник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.