За що отримують зарплату консультанти мера Ковеля

Володимир Косцьов’ят
01.04.2021 о 12:49 · 2 хв читання
Ігор Пініс

Такий вже я є – непосидючий депутат VII скликання Ковельської міської ради, який хоче знати наскільки чесно заробляють гроші чиновники. Бо ж мова йде про гроші міської громади!

Ото звернувся я письмово до мера Чайки Ігоря. Попросив надати мені копію посадової інструкції консультанта міського голови. Бо трудиться в нього аж два консультанти – мій колишній колега по «УКРОПу» Пініс Ігор, який зараз є депутатом в партії «Сила і честь», та мешканка Луцька Шепель Наталія. Що ж вони роблять у Білому домі, ті консультанти?

Прийшла відповідь від Чайки Ігоря. Мені надіслали посадову інструкцію, яку затвердив ще попередній міський голова Кіндер Олег в 2020 році. Тут також стоїть підпис колишнього керуючого справами виконкому Бойка Володимира. Посадової інструкції, яку затвердив новий мер ще немає, хоч від грудня минулого року в чиновників був час це зробити. Ось так і вийшло, що консультант Пініс Ігор «присягнув» ще Кіндеру Олегу, а не Чайці Ігорю, бо підписався під інструкцією пана Кіндера.

Які ж завдання стоять перед консультантом? Читаю: «Готує аналітичні, інформаційні, довідкові та інші матеріали, необхідні міському голові для здійснення ним своїх повноважень», «Готує для міського голови інформаційно-аналітичні записки, звіти, проєкти доповідей, доповідні записки».

Звертаюся до мера Чайки Ігоря. Розберіться, будь ласка, з тією посадовою інструкцією для консультантів Ковельського міського голови! Кому вони все-таки «присягають»? Вам чи ще Кіндеру Олегу? І прошу вас ознайомити мене з доповідними записками двох своїх консультантів – Пініса Ігоря та Шепель Наталії, щоб знати, у чому вони конкретно консультують? А виконану роботу потім разом порівняємо з їхніми зарплатами і преміями.

     

ВІД РЕДАКЦІЇ: Один з наших читачів надіслав інформацію щодо фактичного розміру посадового окладу, встановлених доплат, надбавок, премій консультантів міського голови за період з листопада 2020 року по даний час.

Я думаю, не завадить громаді знати також скільки нині платять консультантам в Ковелі грошей громади

– написав він
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X