Олег Кіндер анонсував проведення чергової сесії «старої» міськради

На самому початку роботи позачергової 73-ї сесії Ковельської міської ради, яка відбулася вчора, 17 листопада, головуючий Олег Кіндер закликав депутатів знову зібратися, можливо, востаннє в цій каденції, але вже на чергове сесійне засідання, котре він планує провести наступного четверга.

Міський голова повідомив, що через вибори до місцевих рад, які відбулися 25 жовтня цього року, Ковельська міськрада не змогла зібратися на своє чергове сесійне засідання, на розгляд якого внесені відповідні проєкти рішень. Отож, за словами Олега Кнідера, секретаріат ради має попередньо обдзвонити всіх депутатів, і станеться це у четвер та п’ятницю, та запросити на засідання чергової сесії на наступний четвер, тобто на 26-те листопада.

Дуже багато є земельних питань, які, згідно чинного законодавства, ми мали б розглянути в термін – 30 днів. Ми часто ці терміни не витримували у зв’язку з тим, що подавалися заяви невчасно, але там півтора – до двох місяців ми земельні питання розглядали. Із-за чого, якщо назбирається кворум на проведення на наступний четвер чергової сесії, щоб розглянути в першу чергу мова йде за земельні питання і ПДП (план детального планування, – ред.). Ви знаєте, що саме більше питань робочих, це зв’язано з людьми, то, якщо буде кворум, то на наступний четвер плануйте проведення чергової сесії

– пояснив Олег Кіндер

Публікація за темою: Мер міста Олег Кіндер провів прощальний виконком

У секретаріаті щодо проведення наступної чергової сесії міської ради 7-го скликання журналісту Ковель медіа конкретної інформації не надали.

Втім, у раді подейкують, що, начебто, саме на 26 листопада заплановане урочисте перше сесійне засідання депутатів уже нового 8-го скликання, де голова міської територіальної виборчої комісії має оголосити переможця «мерських» перегонів Ігоря Чайку та новий склад депутатів.


Вам може бути цікаво

Олег Кіндер скликає позачергову сесію міської ради

«Шахер-махер»: сесія не підтримала проєкт по лікарні

Ковельський мер переніс сесію міської ради

Ковельський мер підвищив зарплати своїм підлеглим

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.